Десятий випуск- 1970 рік

Десятий випуск- 1970 рік

1. Бабій Степан Олександрович - терапевт Рівненської міської лікарні, був заступником голови Рівненської обласної держадміністрації з гуманітарних питань, член Національної спілки письменників України.

2. Барабух Іван Максимович - зав. поліклінікою медичної служби Нетішинської АЕС (Хмельницька область).

3. Барбак Василь Іванович - зав. терапевтичним відділом Луцької міської лікарні (Волинська область).

4. Бєляк Маргарита Генріхівна - зав. Терапевтичним відділенням Волинської обласної лікарні.

5. Білоус Ростислав Григорович - зав. травматологічного відділення Березнівської ЦРЛ (Рівненська область).

6. Боднар Ярослав Ярославович - професор, завідувач кафедри патологічної анатомії ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського

7. Боліновський Володимир Михайлович - зав. хірургічним відділом Копичинської районної лікарні №2 Гусятинського району (Тернопільська область).

8. Бранець Орест Олександрович – лікар виправної колонії Міністерства внутрішніх справ.

9. Братусь Альбіна Петрівна - акушер-гінеколог міської лікарні, м. Київ.

10. Бурий Володимир Трохимович - к.м.н., асистент кафедри госпітальної хірургії Вінницького Національного медичного університету ім. М.І. Пиргова

11. Вітрук Василь Іліодорович – зав.обласною поліклінікою, м.Рівне.

12. Гарматюк Петро Михайлович – ендокринолог Заложцівської райлікарні №2 Зборівського району (Тернопільська область).

13. Глібов Пилипи Онисимович - хірург Заліщицької ЦРЛ (Тернопільська область)

14. Глібова Уляна Володимирівна – терапевт, зав. відділом обласного госпіталю інвалідів війни, м. Заліщики (Тернопільська область).

15. Глуховський Йосиф Францович – уролог Гусятинської ЦРЛ (Тернопільська область).

16. Гопанчук Олександр Купріянович - невропатолог Чортківської ЦРЛ (Тернопільська область)

17. Горєлов Микола Васильович - зав. відділом реабілітації Конотопської міської лікарні (Сумська область)

18. Гриб Богдан Олексійович - терапевт Тернопільської міської поліклініки №3.

19. Грибовська Лідія Володимирівна - акушер-гінеколог Рівненського обласного родильного будинку.

20. Гураль Христина Михайлівна – терапевт Теребовлянської ЦРЛ (Тернопільська область).

21. Гусаревич Степан Васильович - сімейний лікар (м.Вінніпег, Канада).

22. Данилюк Володимир Михайлович – судинний хірург, м.Рівне.

23. Дзюбецька Світлана Олександрівна - зав. терапевтичним відділом Немирівської ЦРЛ (Вінницька область)

24. Діденко Петро Терентійович – хірург Чортківської ЦРЛ, голова міжрайонної МСЕК, (Тернопільська область).

25. Довгоп’ята Марія Богданівна – акушер-гінеколог, м.Тернопіль.

26. Дорошенко Василь Михайлович – хірург, зав.відділом, м.Київ.

27. Дувалко Василь Ілліч - акушер-гінеколог Свалявської ЦРЛ (Закарпатська область)

28. Жирко Сергій Григорович - зав. відділом травматології Рокитнівської ЦРЛ (Рівненська область)

29. Жирко Сергій Григорович – травматолог, зав.відділом Рокитнівської ЦРЛ (Київська область).

30. Звершхановський Фелікс Андрійович - професор кафедри терапії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського

31. Коваль Ярослав Іванович - зав. терапевтичним відділом Буської ЦРЛ (Львівська область).

32. Кожушко Петро Іванович – зав.оргметодвідділом Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

33. Кокойко Леонтій Іванович – лікар швидкої допомоги, м.Хмельницький.

34. Колос Людмила Василівна - заступник головного лікаря Тернопільської обласної клінічної лікарні.

35. Комарницька Ірина Климівна - зав. терапевтичним відділом Дрогобичської ЦРЛ (Львівська область)

36. Кондратюк Неля Григорівна – дільничний терапевт, м.Тернопіль.

37. Косідло Мар’ян Володимирович – оториноларинголог, зав. відділенням Бучацької ЦРЛ (Тернопільська область)

38. Костецький Герасим Федорович – фтизіатр Борщівської ЦРЛ (Тернопільська область).

39. Кравець Жанна Іделівна - терапевт Кременецької ЦРЛ (Тернопільська область),Ізраїль.

40. Кравець Іван Миколайович - заступник головного лікаря Кременецької ЦРЛ (Тернопільська область).

41. Красовська Раїса Якимівна – акушер-гінеколог, м.Хмельницький.

42. Ксеник Василь Опанасович – оториноларинголог Новоушицької ЦРЛ (Хмельницька область).

43. Кубей Мирослава Володимирівна - оториноларинголог Тернопільської обласної дитячої лікарні.

44. Лазаренко-Гавронська Людмила Панасівна - невропатолог Тернопільської міської поліклініки №3.

45. Лепча Дарія Миронівна - ендокринолог Лебединської ЦРЛ (Сумська область).

46. Лисенко Борис Іванович – травматолог, зав.відділом Фастівської ЦРЛ (Київська область).

47. Локай Сюзанна Антонівна - професор кафедри терапії ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського

48. Люлька Микола Ілліч - заступник головного лікаря міської лікарні (м.Біла Церква, Київська область).

49. Ляпіс Михайло Олександрович – хірург, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної хірургії ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

50. Макогончук Віталій Семенович - зав. терапевтичним відділом Ярмолинецької ЦРЛ (Хмельницька область).

51. Маслюк Анатолій Євгенович – оториноларинголог, м.Біла Церква, (Київська область).

52. Мелимука Олексій Йосипович - головний лікар Тернопільського обласного наркодиспансеру.

53. Міщишина–Опришко Людмила Кирилівна – акушер-гінеколог Тернопільського полового будинку.

54. Назарчук 1ван Іванович - головний лікар санаторію (м.Сатанів, Хмельницька область).

55. Наконечна Євгенія Федорівна - акушер-гінеколог Тернопільського родильного будинку.

56. Ніколюк Ідея Миколаївна - невропатолог Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

57. Ніхотін Анатолій Іванович – анестезіолог, зав.відділом Тернопільського пологового будинку.

58. Онищук Степан Петрович - зав. відділенням судинної хірургії Луцької міської лікарні (Волинська область).

59. П’янківський Тадеуш Казимирович - терапевт Ярмолинецької ЦРЛ (Хмельницька область).

60. Палига-Ястремська Валентина Олексіївна - зав. поліклінікою Тернопільської обласної клінічної лікарні

61. Печенюк Валентина Максимівна – зав.терапевтичним відділом Острозької ЦРЛ (Рівненська область).

62. Пікало Михайло Григорович – оториноларинголог Микулинецької райлікарні Теребовлянського району (Тернопільська область).

63. Подолич О.3. - зав. дитячим будинком, м. Умань (Черкаська область).

64. Поліщук Євгенія Іллінічна - терапевт Тернопільської міської поліклініки №1.

65. Порохняк Орест Ярославович – анестезіолог, зав.відділом Тернопільського пологового будинку.

66. Порохняк Тарас Іванович - зав. медсанчастини виробничого об’єднання «Ватра» м. Тернопіль.

67. Порохняк-Гановська Людмила Андріївна - фармаколог, доктор медичних наук, професор, зав. кафедри Харківського фармацевтичного університету, зав.лабораторії радіопротекторних засобів Київського наукового центру радіаційної медицини, голова Національної ради жінок України.

68. Римоліна Софія Леонідівна - зав. неврологічним відділом Ківерцівської ЦРЛ (Волинська область)

69. Роговська Богдана Василівна – акушер-гінеколог Тернопільського роддому.

70. Романюк Роман Григорович - к.м.н., асистент кафедри нейрохірургії Львівського національного мед. університету імені Данила Галицького.

71. Рубас Роман Семенович - зав. терапевтичним відділом Рівненської міської лікарні.

72. Самборський Василь Степанович – головний лікар Ягільницької дільничної лікарні Чортківського району (Тернопільська область).

73. Себастіянський Казимир Іванович - зав. урологічним відділом Волинського обласного онкодиспансеру.

74. Себастіянський Казимир Іванович – онкоуролог, м.Луцьк.

75. Семенина Омелян Петрович – дерматовенеролог, м.Тернопіль.

76. Синьків Іван Дмитрович – нейрохірург, м.Тернопіль.

77. Сіянчук Михайло Григорович - оториноларинголог, зав. відділом Ново-Ушицької ЦРЛ (Хмельницька область).

78. Скакальський Богдан Андрійович - начальник мед. служби СБУ Тернопільської області.

79. Скоропад Лідія Михайлівна - терапевт Тернопільської міської поліклініки №1.

80. Сорокін Анатолій Михайлович – судовий медичний експерт

81. Тройняк Павло Трохимович – терапевт, м.Тернопіль.

82. Хома Богдан Адамович – уролог Підволочиської ЦРЛ (Тернопільська область).

83. Цимбалюк Віталій Іванович – академік, Заслужений діяч науки і техніки України, президент Національної академії медичних наук України, заступник директора і керівник відділу відновної та функціональної хірургії Національного інституту нейрохірургії імені А.П.Рамоданова НАМН України, зав.кафедри нейрохірургії Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця.

84. Швайківська Софія Іванівна -завідуюча неврологічним відділом Фастівської ЦРЛ (Київська область)

85. Шихевич Антон Борисович – акушер-гінеколог, м.Рівне.

86. Шідловська Софія Федорівна - зав. відділом Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

87. Шідловський Віктор Олександрович - Заслужений лікар України, лауреат державної премії в галузі науки і техніки України, професор, зав. кафедри загальної хірургії ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського.

88. Шкробот Всеволод Васильович – ендокринолог, м.Тернопіль.

89. Шролік-Челядіна Валентина Сергіївна - акушер-гінеколог, зав. відділом Бучацької ЦРЛ (Тернопільська область).

90. Юрчик Микола Миколайович – акушер-гінеколог, м.Рівне.