Дев'ятий випуск - 1969 р.

Дев'ятий випуск - 1969 р.

1. Алексевич Любов Іллінічна – терапевт медслужби СБУ в Тернопільській області.

2. Андрущенко Ольга Григорівна – терапевт, м.Київ.

3. Бабенчук Ольга Семенівна – терапевт, м.Вінниця.

4. Баглай Олександра Адамівна - лікар функціональної діагностики Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

5. Бадюк Ярослав Олексійович – хірург, зав.відділом Тернопільської міської поліклініки №1.

6. Бакалейко Любов Петрівна - терапевт Тернопільської міської лікарні №3.

7. Бакулевич Михайло Євгенович – завідувач відділом екстреної медичної допомоги Рівненської міської лікарні.

8. Беляєва Г.В. – терапевт, м.Київ.

9. Бенесько-Файфура Ольга Петрівна – терапевт Тернопільської міської лікарні №2.

10. Бесага Л.В. – терапевт, м.Хмельницький.

11. Богачик Нонна Анатоліївна — канд. мед. наук., асистент кафедри інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету.

12. Бойківський Петро Іванович – психіатр, м.Тернопіль.

13. Борисенко Анатолій Олексійович – канд.мед.наук, м.Мурманськ, Росія.

14. Борсук В’ячеслав Дмитрович – головний лікар Славутської ЦРЛ Хмельницької області.

15. Бурле Любов Абрамівна – терапевт, Ізраїль.

16. Бучак Тетяна Олександрівна – терапевт, зав.відділом Здолбунівської

17. Василик Ганна Трохимівна – терапевт Заліщицької ЦРЛ Тернопільської області.

18. Вельма-Бурачок Марія Василівна - головний терапевт Бережанської ЦРЛ Тернопільської області.

19. Венгловський Святослав Петрович – хірург, м.Херсон.

20. Витвицький Юліан Андрійович - педіатр Зборівської ЦРЛ Тернопільської області.

21. Водоп’янова Валентина Іллінічна – терапевт, м.Київ.

22. Вознюк Борис Федорович – головний лікар дільничної лікарні, Черкаська область.

23. Воронич Олександр Миколайович – хірург, м.Житомр.

24. Гаврилюк Андрій Калістратович – головний лікар Гусятинської ЦРЛ Тернопільської області.

25. Гайдукевич Йосип Андрійович – рентгенолог Скалатської райлікарні №2 Тернопільської області.

26. Галка Ніна Олексіївна – терапевт, Тернопільська область.

27. Гандера Софія Михайлівна - дерматовенеролог Чортківської ЦРЛ Тернопільської області.

28. Гаргула Василь Денисович - доцент кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією ТДМУ.

29. Гарматій Г.В. - офтальмолог Теребовлянська ЦРЛ Тернопільської області.

30. Герасимчук Тамара Болеславівна – терапевт, м.Чернігів.

31. Герзон Зоряна Антонівна - лікар Тернопільського обласного онкологічного диспансеру.

32. Голубенний Ярослав Іванович – хірург Дубнівської ЦРЛ Рівненської області, США.

33. Гончаренко Орест Євгенович – лікар Теребовлянської ЦРЛ Тернопільської області.

34. Гребенюк Іван Олексійович – психіатр, Хмельницька область.

35. Григорчук Степан Миколайович - невропатолог Бучацької ЦРЛ Тернопільської області.

36. Грицак Людмила Іванівна - терапевт Київської міської лікарні №4.

37. Груніна Галина Степанівна - терапевт Тернопільської міської поліклініки №1.

38. Грушковська Л.А. – хірург, м.Рівне.

39. Гудим Г.С. - зав. відділенням Дніпропетровського обласного онкодиспансера.

40. Гуменюк Михайло Петрович - головний лікар Скала-Подільської лікарні Борщівського району Тернопільської області.

41. Гуменюк-Байдюк Ганна Михайлівна - терапевт Борщівської ЦРЛ Тернопільської області

42. Гуриненко Михайло Феодосійович – заступник головного лікаря Черкаської міської лікарні.

43. Давиденко Тамара Василівна - акушер-гінеколог Новоград-Волинської ЦРЛ Житомирської області.

44. Дегтяр Віктор Васильович – професор, зав.кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ТДМУ.

45. Дем’янчук-Андреєва Валентина Антонівна - дитячий офтальмолог Хмельницької обласної дитячої лікарні, головний дитячий офтальмолог Хмельницького обласного управління охорони здоров’я.

46. Дем’янюк Іван Петрович – головний лікар дільничної лікарні, Славутський район, Хмельницька область.

47. Денисюк В.Ф. – терапевт Бердичівської ЦРЛ Житомирської області.

48. Дідух Р.В. – дерматовенеролог, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

49. Довбуш Н.В. – терапевт Рожищенської ЦРЛ Волинської області.

50. Дорожовська Ольга Іванівна - кардіолог Дубнівської ЦРЛ Рівненської області.

51. Драганюк Аксентій Якимович – психіатр Волинської обласної психоневрологічної лікарні.

52. Дражевська Світлана Олександрівна – терапевт, Львівська область.

53. Дудко Михайло Ілліч – терапевт Монастириської ЦРЛ Тернопільської області.

54. Євгенюк Василь Степанович – дільничний лікар, Волинська область.

55. Євтіхова Валентина Степанівна – терапевт Копиченської районної лікарні №2 Гусятинського району Тернопільської області.

56. Задорожна Наталія Іванівна - терапевт Тернопільської міської лікарні №2.

57. Задорожна Наталія Іванівна – терапевт Тернопільської міської поліклініки №1.

58. Зеркаль Елеонора Андріївна- терапевт, Полтавська область.

59. Іващенко –Першіна Маргарита Андріївна – терапевт, м.Миколаїв.

60. Іващенко-Щедра Єлизавета Дмитрівна – акушер-гінеколог, Волинська область.

61. Кам’янський Мирослав Васильович – психіатр Почаївської психлікарні Тернопільської області.

62. Карпієнко Ольга Володимирівна – терапевт Очаківської міської лікарні Миколаївської області.

63. Карпієнко Юрій Миколайович – головний лікар дільничної лікарні Очаківського району Миколаївської області.

64. Кирилов Геннадій Іванович - хірург Гусятинської ЦРЛ Тернопільської області.

65. Китай Надія Іванівна - терапевт Скалатської лікарні Підволочиського району Тернопільської області.

66. Коваль Єлизавета Данилівна – терапевт, Житомирська область, м.Київ.

67. Ковальчук Людмила Михайлівна – голова районної ЛТЕК, м.Київ.

68. Ковальчук Людмила Михайлівна – педіатр, Київський НДІ Охматдит.

69. Колтуцький Ілля Михайлович – хірург Костопільської ЦРЛ, викладач медучилища, Рівненська область.

70. Корнійчук Петро Арсентійович - хірург лікарні міста Берестечко Рівненської області.

71. Костюк Анатолій Степанович — головний патологоанатом Волинської області.

72. Костюк Ірина Прокопівна – терапевт, м.Луцьк.

73. Костюк Ніна Григорівна – дерматовенеролог Тернопільського обласного шкірвендиспансера.

74. Костюченко Олексій Миколайович – терапевт, м.Ново-Волинський Волинської області.

75. Коцан Теодозія Пилипівна - завуч Чортківського медичного коледжу, кандидат медичних наук.

76. Кравчук Ольга Миколаївна - терапевт Дубнівської ЦРЛ Рівненської області.

77. Красиленко Людмила Захарівна – хірург, м.Рівне.

78. Кривицький Микола Никанорович – невропатолог Почаївської районної лікарні №2 Кременецького району Тернопільської області.

79. Кульба Микола Олександрович - оториноларинголог Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги.

80. Кур’ян Людмила Олександрівна – завідувач відділення Прилуцької ЦРЛ Чернігівської області.

81. Кучма Зінаїда Миколаївна – доцент кафедри акушерства та гінекології №1 ТДМУ.

82. Лаврова Олена Олександрівна – оториноларинголог, м.Київ.

83. Лебедко Марія Миронівна – приватний кабінет, Житомирська область.

84. Левченко В.С. – терапевт, лікар ВТЕК, м.Тернопіль.

85. Леонов Юлія Василівна – терапевт, Київська область.

86. Лисак Михайло Андрійович - акушер-гінеколог Маневицької ЦРЛ Волинської області.

87. Лізунова Лариса Михайлівна – терапевт Тернопільської ЦРЛ.

88. Лічман Валентина Василівна – офтальмолог, Росія.

89. Лук’яненко Іван Іванович – кардіолог Тернопільської міської лікарні №2.

90. Масник-Бакулевич Ганна Іванівна – терапевт Рівненської міської лікарні.

91. Мельник Василь Тимофійович – офтальмолог Підволочиської ЦРЛ Тернопільської області.

92. Мигалатюк Єлизавета Володимирівна – терапевт, Хмельницька область.

93. Мирошник Юрій Олександрович - лікар Тернопільської обласної санепідстанції.

94. Миськів Володимир Гнатович – рентгенолог, смт. Золотий Потік Бучацького району Тернопільської області.

95. Мороз Валерій Степанович - терапевт, м.Вінниця.

96. Навальна Таїсія Михайлівна – терапевт, м.Рівне.

97. Нестеренко Лідія Опанасівна – терапевт, Кіровоградська область.

98. Нечай Євгенія Павлівна – анестезіолог Тернопільської міської лікарні №2.

99. Німець Михайло Андрійович - терапевт Почаївської райлікарні №2 Кременецького району Тернопільської області.

100. Павленко Валентин Якович – терапевт, м.Бориспіль Київської області.

101. Пальчик Микола Петрович - завідувач хірургічного відділення міської лікарні, заслужений лікар Кабардино-Балкарської Автономної Республіки (Росія).

102. Панасюк Григорій Климович – головний лікар дільничної лікарні, Нове Село Підволочиського району Тернопільської області.

103. Панченко Галина Іванівна – терапевт, м.Тернопіль.

104. Петрук-Попик Георгій Михайлович – зав.відділення Тернопільської обласної санепідстанції, голова обласної організації спілки письменників, голова обласної організації Народного руху України.

105. Подолян Віктор Феліксович - травматолог Немирівської ЦРЛ Вінницької області.

106. Почтарь Орест Петрович – дільничний терапевт, Рівненська область.

107. Присяжнюк Любов Іванівна - терапевт медичної служби УВС в Тернопільській області.

108. Прокопець Галина Миколаївна – терапевт Бродівської ЦРЛ Львівської області.

109. Пухтяр Майя Василівна – психіатр Хмельницької обласної психлікарні.

110. Рабійчук Галина Степанівна – терапевт, Сумська область.

111. Радавський Петро Андрійович – лікар швидкої допомоги, м.Вараш, Рівненська область.

112. Радчук Семен Прокопович - акушер-гінеколог Березнівської ЦРЛ Рівненської області.

113. Решетник Іван Іванович – терапевт Волочиської ЦРЛ Хмельницької області.

114. Рижак-Грицюк Валентина Єфремівна – терапевт, м.Тернопіль.

115. Романько Галина Іванівна – терапевт. Чернігівська область.

116. Ряжев Юхим Капітонович – терапевт, м.Одеса.

117. Савицька Ольга Анатоліївна - науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту геронтології.

118. Самородна Клавдія Федорівна – терапевт, м.Тернопіль.

119. Сандурська Олександра Михайлівна - терапевт Львівської міської поліклініки №4.

120. Саховський Георгій Іванович – травматолог Дубнівської ЦРЛ Рівненської області.

121. Свищо Михайло Іванович – терапевт, Закарпатська область.

122. Седакова Валентина Веніамінівна – терапевт, м.Київ.

123. Сидорівський Микола Павлович - пульмонолог Гусятинської ЦРЛ Тернопільської області.

124. Сидорівський Микола Павлович – фтизіатр, м.Гусятин Тернопільської області.

125. Сисак Володимир Васильович - психіатр Хмельницької обласної психлікарні.

126. Сіранчук Еміль Васильович - зав. лікарської амбулаторії Новоград-Волинської районної поліклініки Житомирської області.

127. Скатова Маргарита Василівна – терапевт, Хмельницька область.

128. Сопель Пелагея Михайлівна – терапевт, м.Тернопіль.

129. Сорокопуд Василь Іванович – головний лікар санаторію «Шаяни», Закарпатська область.

130. Стародуб Марія Степанівна – педіатр Тернопільської міської поліклініки.

131. Степаненко Олег Іванович – хірург, Чернігівська область.

132. Стойко Надія Максимівна – старший науковий співробітник Московського науково-дослідного інституту оториноларингології (Росія).

133. Сучкова-Перейма Валентина Яківна – старший науковий співробітник Московського науково-дослідного інституту гігієни праці (Росія).

134. Тераз Богдан Степанович – лікар Тернопільської станції швидкої допомоги.

135. Теслюк Ніна Іллінічна – дільничний терапевт, м.Житомир.

136. Теш-Савинець Раїса Іванівна – терапевт, викладач Рівненського медичного коледжу.

137. Тимошков Артур Сергійович – завідувач хірургічного відділення Мурманської обласної лікарні (Росія).

138. Тимощук Володимир Леонтійович – невропатолог, зав. відділення Чернівецької обласної психоневрологічної лікарні

139. Уфімцева Лариса Костянтинівна – терапевт, Росія.

140. Фальфушинський Іван Макарович - канд. мед. наук., завідувач ЛОР - відділення Кременецької центральної районної лікарні Тернопільської області.

141. Федуник Василь Михайлович - психіатр Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

142. Франчук Марта Михайлівна - доцент кафедри факультетської терапії тдму.

143. Фрич Ольга Василівна – терапевт Сарнинської ЦРЛ Рівненської області.

144. Хоробора Лідія Сафронівна - зав. жіночої консультації м. Жовтневе Миколаївської області.

145. Хрущ Станіслав Дмитрович - завідувач відділення Прилуцької ЦРЛ Чернігівської області.

146. Челядін Богдан Іванович - травматолог Бучацької ЦРЛ Тернопільської області.

147. Черніченко Валентина Іванівна - офтальмолог Миколаївської обласної лікарні.

148. Чехович Климентина Михайлівна – терапевт, м.Москва.

149. Чуприна-Ваделєєва Валентина Василівна - терапевт Хмельницької міської поліклініки №3.

150. Шевчук Іван Миронович – терапевт, Рівненська область.

151. Шевчук Олексій Олександрович – терапевт, м.Луцьк.

152. Шковелюк Володимир Миколайович - терапевт Ковельської ЦРЛ Волинської області.

153. Шпикула Теодозія Павлівна – педіатр, м.Чернівці.

154. Шутий Володимир Григорович – терапевт Волочиської ЦРЛ Хмельницької області.

155. Щербакова Любов Антонівна – терапевт, Тернопільська ЦРЛ, США.

156. Юркіс Зоя Романівна – терапевт, м.Кропивницький.

157. Юрць Стефанія Володимирівна – терапевт, Рівненська область.

158. Яковенко Віктор Лаврентійович – терапевт, м.Київ, Росія.

159. Янишевський Борис Григорович – терапевт, смт.Хоростків Гусятинського району Тернопільської області.