Одинадцятий випуск - 1971 рік

Одинадцятий випуск - 1971 рік



1. Багнюк-Орлова Аріадна Георгіївна - акушер-гінеколог, зав. акушерським відділом лікарні смт Берестечко Горохівського району Волинської області.

2. Байда Володимир Петрович - головний ендокринолог Волинської області.

3. Бакала Михайло Йосипович – уролог, м.Трускавець, Львівська область.

4. Бахмет’єв Іван Тимофійович - невропатолог медико- санітарної частини Кременчуцького заводу будматеріалів Полтавської області.

5. Бахмет’єва Людмила В’ячеславівна - терапевт медико-санітарної частини Кременчуцького заводу будматеріалів Полтавської області.

6. Береговий Дмитро Васильович – отоларинголог, головний лікар Волочиської ЦРЛ Хмельницької області, канд.мед.наук, заслужений лікар України,
    почесний громадянин Волочиського району.

7. Блиндюк Андрій Степанович - терапевт Понінківської міської лікарні, Хмельницької області.

8. Блиндюк Валентина Миколаївна - дільничний терапевт Понінківської міської лікарні Хмельницької області.

9. Болтик Микола Іванович - акушер-гінеколог, викладач Кременецького медичного училища Тернопільської області.

10. Борисова Людмила Миколаївна - психіатр медсанчастини УВС Тернопільської області.

11. Бороліс Любов Семенівна - офтальмолог медсанчастини Чернігівського обласного управління СБУ.

12. Борсук Марія Антонівна - невропатолог Славутської ЦРЛ Хмельницької області.

13. Бочар Тарас Григорович - хірург Чортківської ЦРЛ Тернопільської області.

14. Бризгалов Анатолій Олексійович - онколог Рівненської обласної лікарні

15. Бурчак (Китай) Ольга Теодозіївна - кардіолог Київського науково-дослідного інституту кардіології.

16. Бухало Петро Федорович - анестезіолог, зав. реанімаційним відділенням Здолбунівської ЦРЛ Рівненської області.

17. Вайнер Евгенія Германівна – терапевт, м. Трускавець, Львівська область.

18. Васильчук Анатолій Олександрович - терапевт, заступник головного лікаря Хмільницької обласної фізіотерапевтичної лікарні Вінницької області.

19. Винниченко Роман Євстахійович - фтизіатр Бучацької ЦРЛ Тернопільської області.

20. Вишиванюк Любов Миколаївна - лікар УЗД санаторію "Донбас", м.Трускавець.

21. Вітишин-Пиндус Ганна Федорівна – педіатр, зав.відділення Тернопільської ЦРЛ, головний педіатр району.

22. Волощук Григорій Григорович – голова ЛКК Підгаєцької ЦРЛ Тернопільської області.

23. Ворвихвіст Ольга Михайлівна – терапевт, головний лікар Бахмацької дільничної лікарні Чернігівської області.

24. Гав’юк Петро Васильович - ортопед-травматолог, зав. відділом Славутської ЦРЛ Хмельницької області.

25. Гав’юк Світлана Василівна - акушер-гінеколог, зав.відділом Славутської

26. Гальчун Валентина Миколаївна - терапевт Волочиської ЦРЛ Хмельницької області.

27. Гафинець Володимир Петрович - рентгенолог Виноградівської ЦРЛ Закарпатської області.

28. Гевко Надія Степанівна - акушер-гінеколог Тернопільської міської комунальної клінічної лікарні № 2.

29. Герич Хома Миколайович - уролог Старокостянтинівської ЦРЛ Хмельницької обл..

30. Гірняк Клавдія Василівна - офтальмолог Тернопільської університетської лікарні.

31. Гірняк Мирослав Ярославович - ортопед – травматолог, головний лікар Тернопільської університетської лікарні, канд.мед.наук, Заслужений лікар України.

32. Головко Лідія Михайлівна - дільничний терапевт Тернопільської міської поліклініки № 3.

33. Голод Богдан Володимирович - канд.мед.наук, доцент кафедри анатомії ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

34. Голод Богдан Володимирович - кандидат медичних наук, доцент кафедри анатомії людини ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

35. Горшкова Надія Анатоліївна - терапевт лікарні пос. Урай, Пермської області, Росія.

36. Григоренко Анатолій Митрофанович - хірург, зав. торакальним відділенням Тернопільської університетської лікарні.

37. Гринцова Тетяна Антонівна - офтальмолог Старокостянтинівської ЦРЛ Хмельницької області.

38. Грігель Алла Володимирівна - нефролог Тернопільської обласної поліклініки.

39. Губенко Віра Борисівна - дільничний терапевт Варашської ЦРЛ Рівненської області.

40. Гузієнко Світлана Іванівна - фізіотерапевт Луцької міської лікарні

41. Данік Людмила Михайлівна - акушер-гінеколог Тернопільського пологового будинку.

42. Дацюк Володимир Пилипович - невропатолог, заслужений лікар України, голова обласної МСЕК Хмельницької області.

43. Дегтяр Валерій Васильович - акушер-гінеколог, зав. відділом Сумського обласного пологового будинку.

44. Демчук Дмитро Іванович - дитячий ортопед-травматолог, завідувач відділення Рівненської обласної дитячої лікарня, головний дитячий ортопед                              травматолог області.

45. Денисюк Петро Тихонович - оториноларинголог Старовижницької ЦРЛ Волинської області.

46. Денисюк Сергій Тихонович - уролог Миргородської ЦРЛ Полтавської області.

47. Дмитришина Ганна Андріївна - лікар функціональної діагностикиТернопільської міської комунальної клінічної лікарні №2.

48. Довбенко Василь Семенович - хірург, зав. торакально-абдомінальним відділом Одеського військово-медичного центру Південного регіону, полковник                 медичної служби.

49. Додарук (Петрашко) Людмила Григорівна - сурдолог Хмельницької міської

50. Дубовик Тетяна Леонідівна - терапевт, зав. відділенням Клеваньської районної лікарні №2 Рівненської області.

51. Жлобницький Володимир Фадійович - райпедіатр Дубнівської ЦРЛ Рівненської обл.

52. Зарубна Катерина Іванівна - дільничний терапевт Київської міської поліклініки.

53. Захарко Ярослав Іванович - оториноларинголог, канд.мед.наук, заслужений лікар України, зав.відділення Стебниківської лікарні Дрогобицького району             Львівської області.

54. Зелінська Світлана Іванівна - терапевт, канд.мед.наук, асистент кафедри факультетської терапії Тернопільського ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

55. Ізай Омелян Денисович - дерматовенеролог Тернопільського обласного шкірвендиспансеру.

56. Іноземцева Оксана Василівна - педіатр, головний педіатр, заступник начальника Тернопільського обласного управління охорони здоров'я.

57. Казанджі Ірина Григорівна - кардіолог Луцької обласної лікарні.

58. Казанджі Юрій Георгійович – оториноларинголог, Росія

59. Каліщук Аркадій Онуфрійович - акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, головний лікар Сокальської ЦРЛ Львівської області.

60. Карпенко-Присяжнюк Ія Петрівна - акушер-гінеколог, викладач Луцького медичного училища.

61. Кирик Олег Володимирович – зав.опікового відділення Рівненської обласної лікарні, головний комбустіолог обласного управління охорони здоров’я.

62. Клим’юк Василь Іванович - хірург Коломийської ЦРЛ Івано-Франківської області.

63. Книр Віктор Федорович - хірург Чернігівської обласної лікарні.

64. Коблик Наталія Павлівна - офтальмолог поліклініки, м.Київ.

65. Ковалевська Надія Михайлівна - терапевт Тернопільської обласної станції переливання крові.

66. Ковалевський Борис Андрійович - хірург, зав.операційного блоку Тернопільської міської клінічної лікарні швидкої допомоги.

67. Ковалик Петро Васильович – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри оториноларингології ТДМУ ім. 1.Я. Горбачевського.

68. Колесник Леонід Матвійович - анестезіолог, зав.відділом Тернопільського пологового будинку №1.

69. Коновальчук Маркіян Васильович - хірург, зав.хірургічним відділом Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

70. Космус Дарія Іванівна - терапевт Зборівської ЦРЛ Тернопільської області.

71. Костюк Тетяна Григорівна - акушер-гінеколог Хмільницької ЦРЛ Вінницької області.

72. Кошіль Богдан Іванович - терапевт Заложцівської районної лікарні №2 Зборівського району Тернопільської області.

73. Кравчук (Вітрук) Марія Петрівна - гастроентеролог Рівненської ЦРЛ.

74. Крутий В’ячеслав Михайлович - хірург, зав. поліклінікою Рівненського УМВС.

75. Кузів Оксана Євстахіївна – доктор медичних наук, професор кафедри гістології, пізніше – професор кафедри патологічної анатомії ТДМУ імені                             І.Я.Горбачевського.

76. Кузів Петро Петрович - доктор медичних наук, професор, зав.кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

77. Курільова (Побуринна) Валентина Іванівна – керівник приватного медичного центру «Валентина», м.Тернопіль.

78. Кушнерик-Климнюк Ольга Василівна – дерматовенеролог Дубнівської ЦРЛ Рівненської області.

79. Ландяк Євген Петрович - невропатолог Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації Тернопільської області.

80. Ленько Євген Теодорович – хірург Збаразької ЦРЛ Тернопільської область.

81. Лихацька Валентина Олександрівна - терапевт, кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ТДМУ                                                 ім.І.Я.Горбачевського.

82. Літвін Іван Амвросійович - невропатолог, головний лікар станції переливання крові, м. Новоград-Волинський, Житомирська області.

83. Ліщук Олександр Володимирович - терапевт, головний лікар Горохівської ЦРЛ Волинської області.

84. Лукава Надія Іванівна - невропатолог, зав. відділом Тернопільської міської лікарні №3.

м. Єсентуки, Ставропольський край, Росія.

85. Магас Наталія Григорівна - рентгенолог лікарні Добриводської виправної колонії, Тернопільська область.

86. Макаров Анатолій Петрович – оториноларинголог, Житомирська область.

87. Малафей Федір Федорович - терапевт Шепетівської ЦРЛ Хмельницької області.

88. Малафей-Кушнірук Валентина Василівна - сімейний лікар Шепетівської ЦРЛ Хмельницької області.

89. Мандзюк Богдан Миколайович – уролог, м. Трускавець, Львівська область

90. Мартинець Олена Андріївна - терапевт, зав. відділенням Миколаївської міської лікарні.

91. Моцна Галина Віталіївна - зав. терапевтичним відділом Теофіпольської ЦРЛ Хмельницької області.

92. Наумчук Володимир Васильович – оториноларинголог Костопільської ЦРЛ Рівненської області.

93. Негребецький Богдан Васильович - невропатолог Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації Тернопільської області.

94. Несторович Ярослав Михайлович — психіатр, кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології                             Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського.

95. Олендер (Попович) Валентина Павлівна - пульмонолог Рівненської обласної лікарні.

96. Осідак Віталій Васильович - терапевт, заступник головного лікаря Ємільчинської ЦРЛ Житомирської обл.

97. Павленко Григорій Дмитрович - терапевт медсанчастини Полтавського УМВС.

98. Павлюк Анатолій Тимофійович - терапевт Хмельницької обласної клінічної лікарні, голова МСЕК.

99. Павлюк Тамара Вікторівна – гастроентеролог Хмельницької обласної клінічної лікарні.

100. Паламарчук Віталій Іванович - головний терапевт Хмельницького управління охорони здоров’я, канд.мед.наук, доцент факультету післядипломної освіти,     Заслужений лікар України.

101. Пашкович Тамара Григорівна - невролог Здолбунівської ЦРЛ Рівненської області.

102. Перейма Фелікс Адольфович — анестезіолог, кандидат медичних наук, зав. реанімаційним відділенням Московської міської лікарні № 137.

103. Петрашко Михайло Юрійович - психотерапевт Хмельницької обласної лікарні.

104. Питяєва Лариса Миколаївна —радіолог, зав. відділом променевої терапії Тернопільського обласного онкодиспансера.

105. Підлісний Ігор Аркадійович - хірург Шепетівської ЦРЛ Хмельницької області.

106. Плішко Петро Степанович -терапевт медикосанітарної частини Тернопільського виробничого об’єднання «Ватра». поліклініки №1.

107. Попович Василь Іванович - хірург Бучацької ЦРЛ Тернопільської обл.

108. Попроцький Олександр Васильович - невропатолог, зав. поліклінікою

109. Протопопов Анатолій Олексійович - кандидат медичних наук, хірург Луцького онкодиспансера.

110. Прудков Євген Петрович – анестезіолог, м. Кривий ріг, Дніпропетровська область.

111. Пушкар Анатолій Федорович - дитячий хірург Кременецької ЦРЛ, директор Кременецького медучилища.

112. Радковський Олег Іванович - ортопед-травматолог Підволочиської ЦРЛ Тернопільської області.

113. Радченя Володимир Паладійович - оториноларинголог Хмельницької обласної лікарні.

114. Ромазан Віктор Михайлович - радіолог відділення променевої терапії Тернопільського онкодиспансера.

115. Рудянин Роман Дмитрович - акушер-гінеколог Стебниківської лікарні Дрогобицького району Львівської області.

116. Савка Василь Михайлович - невропатолог Монастириської ЦРЛ Тернопільської області.

117. Самбольська Любов Григорівна - терапевт Тернопільської обласної станції переливання крові.

118. Самбольський Анатолій Григорович - акушер-гінеколог Рівненської ЦРЛ.

119. Свідерський Василь Васильович - хірург, зав.операційним хірургічним відділенням Тернопільської університетської лікарні.

120. Середа Валентина Григорівна – оториноларинголог, зав.відділення Тернопільської міської дитячої поліклініки.

121. Середюк Юрій Макарович - оториноларинголог, викладач Кременецького медучилища

122. Синишин Іван Миколайович - зав. урологічним відділом Київської обласної лікарні №1.

123. Смільський Степан Юстинович - уролог Теребовлянської ЦРЛ Тернопільської області.

124. Смільський Степан Юстинович - уролог Теребовлянської ЦРЛ Тернопільської області.

125. Собіпан Володимира Федорівна - лікар швидкої медичної допомоги, м.Тернопіль.

126. Соліляк Надія Михайлівна - педіатр, зав. лікарською амбулаторією Тернопільської районної лікарні.

127. Солодухіна (Китай) Галина Павлівна - кандидат медичних наук, зав. інфекційним відділенням Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги, головний     інфекціоніст обласного управління охорони здоров’я.

128. Сьомко Анатолій Михайлович - уролог Кам'янець-Подільської міської поліклініки, кандидат медичних наук, доцент Кам'янець-Подільського                                 національного університету.

129. Татарська Вікторія Євгенівна – педіатр, зав. дитячим відділенням Кременецької ЦРЛ Тернопільської області.

130. Теребій Петро Трохимович – терапевт, зав поліклінікою Олександрійської ЦРЛ Кіровоградської області.

131. Труфанов Владислав Володимирович - онколог, голова Тернопільської МСЕК з онкології.

132. Федоров Володимир Миколайович - рентгенолог Рівненської ЦРЛ.

133. Філіпчук Микола Аркадійович - анестезіолог, зав. відділом Луцького обласного пологового будинку, Заслужений лікар України.

134. Філіпчук Софія Порфирівна – лікар-лаборант, зав. лабораторним відділенням Луцької обласної дитячої лікарні.

135. Харчишин Володимир Дмитрович - рентгенолог Дубнівської ЦРЛ Рівненської області.

136. Харчишина Федора Денисівна - гастроентеролог Дубнівської ЦРЛ Рівненської області.

137. Хом’як-Мельник Галина Семенівна - кардіолог Київської міської лікарні №27.

138. Цвірла Федір Семенович - акушер - гінеколог Золочівської ЦРЛ Львівської області. ЦРЛ Хмельницької області.

139. Червінський Віллі Георгійович - оториноларинголог медсанчастини Рівненського обласного УВС

140. Чорна Оксана Тадеївна - лікар методкабінету Тернопільської обласної клінічної лікарні.

141. Чорна Ольга Павлівна - дільничний терапевт Тернопільської міської поліклініки №2.

142. Шевченко-Терещенко Ніна Юріївна - нефролог Тернопільської університетської лікарні.

143. Шевчук Алла Панасівна - дільничний терапевт Тернопільської міської поліклініки №3.

144. Шевчук Ростислав Антонович - онколог Дубнівського онкодиспансеру Рівненської області.

145. Шемшей Павло Пилипович - дитячий хірург Дедеркальської ЦРЛ Тернопільської області.

146. Шкробот Людмила Павлівна - нарколог, начмед Житомирського обласного наркодиспансеру.

147. Шустер Павло Кирилович – асистент кафедри патологічної анатомії ТДМУ, директор Тернопільського філіалу Чортківського медичного училища.

148. Щурок Іван Іванович - терапевт, головний лікар дільничної лікарні села Варковичі Дубнівського району Рівненської області.

149. Юровська Орися Василівна - терапевт, зав. відділом Тернопільської поліклініки промислових підприємств.

150. Юхимчук Федір Харитонович - травматолог Камінь-Каширської ЦРЛ Волинської області.

151. Якименко Валентина Іванівна - офтальмолог Чернігівської обласної лікарні.

152. Яковенко Анатолій Андрійович - лікар Тернопільської міської санепідстанції.

153. Ярославський Василь Йосипович – головний лікар, терапевт Знам’янської ЦРЛ Кіровоградської області.

Comments