П'ятий випуск - 1965 р.

П'ятий випуск - 1965 р.

1. Алексеєв Петро Олексійович – дільничний терапевт Любарської районної лікарні Житомирької області

2. Болдіна Людмила Володимирівна – акушер-гінеколог, м.Тернопіль

3. Бойко Дмитро Онуфрійович - терапевт Великобірківської лікарні Тернопільського району

4. Барило (Войтович) Марія Михайлівна – кардіолог Львівської міської лікарні №8

5. Бобенко Олеся Семенівна – хірург Бережанської ЦРЛ Тернопільської області

6. Бєднягіна(Лєвандовська) Лєра Петрівна – акушер-гінеколог, м.Тернопіль

7. Бічучер Олександр Бумович – заступник головного психіатра МОЗ Ізраїля

8. Воловець (Кривко) Ірина Степанівна – фтизіатр Тернопільського обласного тубдиспансера

9. Велещук Петро Григорович – травматолог Бучацької ЦРЛ Тернопільської області

10. Велещук (Терлецька) Ольга Андріївна – педіатр Бучацької ЦРЛ Тернопільської області

11. Витріщак Валентин Якович – хірург, професор Луганського медичного інституту

12. Витріщак-Кисельова Таісія Олексіївна – терапевт, м.Луганськ, м.Кропивницький

13. Владишевська Жанна Миколаївна – терапевт, асистент кафедри терапії ТДМУ, працювала в Афганістані

14. Владишевський Віктор Олексійович – судмедексперт, м.Тернопіль, працював в Афганістані

15. Герасименко Іван Григорович- оториноларинголог Прилуцької ЦРЛ Чернігівської області

16. Герасименко Валентина Федорівна - терапевт Прилуцької ЦРЛ Чернігівської області

17. Гура Володимир Степанович – нарколог Ізяславської ЦРЛ Хмельницької області

18. Гайда Дарія Миколаївна – дерматовенеролог, м,Тернопіль

19. Гайда Тадей Теодорович – нейрохірург, м.Тернопіль

20. Герасимчук Михайло Григорович – офтальмолог, заступник головного лікарня Тернопільської ЦРЛ

21. Грижак Іван Петрович – акушер-гінеколог, завідувач відділення Мукачівської ЦРЛ Закарпатської області

22. Гордіюк (Кушнірук) Анастасія Антонівна – терапевт, м.Рівне

23. Васіна (Боровських) Людмила Петрівна – терапевт, м.Луцьк

24. Дужик Степан Петрович – уролог Тернопільської обласної лікарні

25. Демидюк Іван Артемович – фізіотерапевт, м.Хмельницький

26. Докучаева (Смоленко) Маргарита Іванівна – фтизіатр, м.Тернопіль

27. Демкович Михайло Іванович– терапевт Любарської ЦРЛ Житомимької області

28. Демкович Світлана Василівна - терапевт Любарської ЦРЛ Житомимької області

29. Єромін Володимр Іванович – терапевт, зав.відділення медичного училища, м.Кременець Тернопільської області

30. Жук (Сутиська) Ольга Михайлівна – терапевт Коломийської ЦРЛ Івано-Франківської області

31. Жмакова (Веретельник) Людмила Григорівна – акушер-гінеколог, м.Тернопіль

32. Жура Іван Іонович – терапевт, доцент кафедри шпитальної терапії ТДМУ

33. Залуцька Марія Дмитрівна – терапевт Бережанської ЦРЛ Тернопільської області

34. Зубкова Зоя Федорівна – фтизіатр Тернопільського обласного тубдиспансера

35. Іполітов Олександр Васильович – військовий лікар, полковник медичної служби

36. Іполітова Галина Василівана – педіатр поліклініки СБУ, м.Київ

37. Іщук (Слюсар) Зінаїда Стахівна– терапевт Сарнинської ЦРЛ Рівненської області

38. Коган (Котел) Світлана Яківна – терапевт, заступник головного лікаря міської лікарні №7, м.Київ

39. Комендацька Дарія Володимирівна - дерматовенеролог, м.Тернопіль

40. Кіналь Степан Григорович – офтальмолог Козівської ЦРЛ Тернопільської області

41. Качан (Белюх) Людмила Федорівна – невропатолог Тернопільської ЦРЛ

42. Коник Іван Григорович – терапевт Камінь-Каширської ЦРЛ Волинської області

43. Кузьмічова Людмила Іванівна – педіатр дитячого санаторію «Барвінок», м.Боярка Київської області

44. Курко Віталій Сергійович – хірург, професор кафедри факультетської хірургії ТДМУ

45. Мартинчук Севастьян Андрійович – офтальмолог Кременцької ЦРЛ Тернопільської області

46. Мартинчук (Лисенко) Галина Григорівна – терапевт Кременецької ЦРЛ Тернопільської області

47. Мокрицька Марія Степанівана – терапевт, м.Тернопіль

48. Мазур (Сайко) Світлана Федорівна – невропатолог, зав.відділення Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні

49. Нерсесова(Бандренко) Антуанетта Степанівна – травматолог, м.Київ

50. Остафійчук Володимир Григорович – хірург, сімейний лікар смт.Коропець Монастириського р-ну, Тернопільської області

51. Осійський Іван Юрійович – доцент кафедри фтизіатрії Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова

52. Остапюк Любов Іванівна – доцент кафедри анатомії людини, начальник навчального відділу Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, м.Київ

53. Омельчук Леонід Феодосійович - невропатолог Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні

54. Познахівська Емілія Євстахівна – травматолог, м.Львів

55. Потіха (Савочкіна) Віра Андріївна – терапевт, м.Миколаїв

56. Подолянець (Литвиненко) Любов Яківна – фізіотерапевт міської лікарні №2, м.Львів

57. Панасюк Георгій Хомич – кардіолог, м.Луцьк

58. Пелешок Марія Кузьмівна – дільничний терапевт, м.Тернопіль

59. Пиндюк(Мішуренко) Камілла Володимирівна – терапевт, м.Житомир

60. Пиндюк Ростислав Якович - , м.Житомир

61. Приймак Іван Григорович – інфекціоніст, заступник головного лікаря Козівської ЦРЛ Тернопільської області

62. Рудавська Іларія Федорівна – терапевт Копичинської лікарні Гусятинького р-ну Тернопільської області

63. Рудавський Микола Васильович - нарколог Копичинської лікарні Гусятинького р-ну Тернопільської області

64. Ржепковська (Юрачковська) Таїсія Георгіївна – кардіолог, м.Кам’янець-Полдільський Хмельницької області

65. Савельева (Колтунович) Ніна Семенівна – лаборант Тернопільського обласного бюро судмедекспертизи

66. Сокотнюк Валентин Якович – полковник медичної служби, начальник військової кафедри ТДМУ

67. Сорока Галина Григорівна –лікар-лаборант Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні, працювала в Афганістані

68. Скиба Тетяна Георгіївна – офтальмолог, м.Київ

69. Сеник Мирослав Мартинович – невропатолог Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні, головний невропатолог обласного управління охорони здоров'я

70. Саюк Юрій Миколайович – доцент кафедр факультетської і загальної хірургії ТДМУ

71. Татарська Людмила Павлівна – лікар оргметодкабінету обласної лікарні, м.Вінниця

72. Творко Михайло Степанович –доцент кафедри мікробіології, завідувач підготовчого відділення, заступник декана, декан медичного факультету, голова профкому працівниів ТДМУ

73. Творко Ніна Михайлівна – лікар-лаборант Тернопільського обласного бюро судмедекспертизи

74. Терещенко Олександр Миколайович – оториноларинголог, м.Черккаси

75. Флєхнер Володимир Михайлович – доцент кафедри акушерства та гінекологі ТДМУ

76. Царук (Пугач) Надія Максимівна – кардіолог Борщівської ЦРЛ Тернопільської області

77. Царик (Буйницька) Людмила Іванівна – завідувач фізіотерапевтичного відділення Київської міської лікарні №15

78. Чубата (Кащишина) Дарія Дмитрівна – терапевт, заступник головного лікаря Тернопільської міської лікарні №2, голова Тернопільської міської організації товариства «Просвіта»

79. Чайка (Федун) Марія Іванівна – терапевт, м.Скалат Тернопільської області

80. Шаланська (Чорна) Олександра Миколаївна – педіатр Монастириської ЦРЛ Тернопільської області

81. Шевченко Олена Луківна – невропатолог, м.Київ

82. Шидлик Зеновій Маркович – акушер-гінеколог, завідувач відділення Львівської міської лікарні швидкої допомоги

83. Шпетна Раїса Андріївна - к.м.н., асистент кафедри шпитальної терапії ТДМУ

84. Шпита Іван Дмитрович – рентгенолог, військовий лікар, полковник медичної слжби

85. Шандрук (Дідик) Доната Дмитрівна – терапевт Пустомитівської ЦРЛ Львівської області

86. Шемет Володимир Петрович- гематолог Тернопільської обласної клінічної лікарні

87. Щелок (Радіонова) Людмила Андріївна – фтизіатр Тернопільського обласного тубдиспансера

88. Юрачковський Володимир Павлович – кардіолог швидкої допомоги, м.Бердичів Житомирської області

89. Янків Ірина Петрівна – терапевт Тернопільської міської лікарні №1

90. Якимишина (Карпович) Дарія Тимофіївна – дільничний терапевт, м.Київ