Четвертий випуск – 1964 р.

ЧЕТВЕРТИЙ ВИПУСК – 1964 рік

1. Франчук Анатолій Юхимович – професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології, декан медичного факультету ТДМУ імені І.Я. Горбачевського, голова Тернопільського обласного відділення Асоціації акушерів-гінекологів України

2. Бакалюк Олег Йосипович – професор, завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ТДМУ імені І.Я. Горбачевського; завідувач кафедри безпеки життєдіяльності людини і директор медичного центру Тернопільського національного економічного університету

3. Вайда Роман Йосипович – професор, завідувач кафедри оперативної хірургії топографічною анатомією ТДМУ імені І.Я. Горбачевського

4. Гасюк Анатолій Петрович - професор, завідувач кафедрою патологічної анатомії, проректор з наукової роботи Полтавської стоматологічної медичної академії

5. Голанов Володимир Степанович – професор, завідувач кафедри туберкульозу Оренбурзької медичної академії (Росія)

6. Дрижак Володимир Іванович – професор, завідувач кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини ТДМУ імені І.Я. Горбачевського

7. Дроговоз Світлана Мефодіївна – професор, завідувач кафедри фармакології, проректор з наукової роботи Харківського національного фармацевтичного університету

8. Протасевич Григорій Семенович - професор кафедри оториноларингології ТДМУ імені І.Я. Горбачевського

9. Філіпчук Олег Володимирович – професор, головний судмедексперт України

10. Шуба Неоніла Михайлівна – професор кафедри ревматології Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика

11. Іванюк Володимир Антонович - завідувач Волинського облздороввідділу

12. Волик Олександр Дмитрович - головний лікар Тернопільської обласної санепідстанції

13. Заячковська Алла Анатоліївна - головний лікар Тернопільської обласної клінічної дитячої лікарні

14. Сиволап Валентин Петрович – головний лікар Тернопільського обласного онкодиспансера

15. Ткач- Жаровська Неля Степанівна - головний акушер-гінеколог Тернопільського обласного управління охорони здоров’я

16. Мацюк Олександр Гаврилович - головний лікар Тернопільського міського пологового будинку

17. Горкавчук Віталій Іванович - головний лікар Харківської міської лікарні №3

18. Журбенко Юрій Кирилович – к.м.н., асистент кафедри акушерства та гінекології ТДМУ імені І.Я. Горбачевського

19. Сивий Флавій Андрійович – лікар-онколог Волинського обласного онкодиспансера

20. Прокоп’юк Іван Михайлович - лікар-фтизіатр Волинського обласного тубдиспансера

21. Поліщук Григорій Андрійович - лікар-невропатолог Ружинської ЦРЛ Житомирської області

22. Тарнавський Василь Михайлович - завідувач терапевтичного відділення Дзержинської ЦРЛ, терапевт Романівської ЦРЛ Житомирської області

23. Шаровара Віктор Федорович – лікар – фізіотерапевт, головний лікар Миронівської районної лікарні Київської області

24. Пелешок Ніна Федорівна - заступник головного лікаря Сквирської ЦРЛ Київської області

25. Уніч Петро Павлович - доцент кафедри неврології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця

26. Равчук Сергій Сергійович – лікар - анестезіолог Київського інституту травматології та ортопедії

27. Лемещук Борис Степанович – лікар-уролог санаторію«Трускавець» Львівської області

28. Лемещук-Хоминець Оксана Богданівна - лікар-кардіолог санаторію «Трускавець» Львівської області

29. Здолина Степан Михайлович – завідувач хірургічного відділення Пустомитівської ЦРЛ Львівської області

30. Сербенюк Петро Йосипович - завідувач хірургічного відділення Бродівської ЦРЛ Львівської області

31. Браславська Зінаїда Миколаївна - лікар дерматовенеролог Миколаївського обласного дерматовенерологічного диспансера

32. Шматко Леонід Миколайович - лікар-хірург Полтавської обласної клінічної лікарні

33. Івлєва Людмила Йосипівна (Бідуха) - лікар акушер-гінеколог Полтавської залізничної лікарні

34. Пшеничний Михайло Антонович - завідувач хірургічного відділення Рівненської обласної лікарні

35. Мисько-Якоб’юк Ірина Йосипівна - Лікар акушер-гінеколог Здолбунівської ЦРЛ Рівненської області

36. Шамик Борис Степанович - кандидат медичних наук, ортопед-травматолог, головний лікар Дубнівської ЦРЛ Рівненської області

37. Шамик Алла Олександрівна - кандидат медичних наук, акушер-гінеколог Дубнівської ЦРЛ Рівненської області

38. Біденко Григорій Васильович - головний лікар Білопільської ЦРЛ Сумської області

39. Гайдуков В’ячеслав Анатолієвич – доцент кафедри пропедевтичної терапії Буковинського державного медичного університету

40. Ванат Іван Михайлович - кандидат медичних наук, асистент кафедри факультетської терапії ТДМУ імені І.Я. Горбачевського

41. Калашник Світлана Олександрівна - кандидат медичних наук, асистент кафедри мікробіології ТДМУ імені І.Я. Горбачевського, доцент кафедри валеології Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка

42. Волянюк Юхим Матвійович – лікар - оториноларинголог, головний лікар Ніжинської міської лікарні Чернігівської області

43. Шульженко - Дєдкова Тетяна Тимофіївна –лікар - акушер-гінеколог, заступник головного лікаря Ніжинської міської лікарні Чернігівської області

44. Кривохатько -Пасічник Жанна Петрівна – лікар - терапевт, заступник головного лікаря Лисянської ЦРЛ, Черкаської області

45. Кучеренко - Фень Жанна Петрівна – лікар - інфекціоніст, заступник головного лікаря Тернопільської міської лікарні №1

46. Теличко - Чумак Христина Василівна – лікар- невропатолог, заступник завідувача Тернопільського міського відділу охорони здоров’я

47. Сохар Тарас Ілліч – лікар - рентгенолог Лановецької ЦРЛ Тернопільської області

48. Бойчук Євген Онуфрійович - лікар функціональної діагностики Монастририської ЦРЛ Тернопільської області

49. Моргун Михайло Васильович - лікар акушер-гінеколог Скалатської райлікарні №2 Підволочиського району Тернопільської області

50. Захарків Валентина Іванівна - лікар-офтальмолог Копичинської райлікарні №2 Густинського району Тернопільської області

51. Підскальний Василь Дмитрович – лікар - дерматовенерологом Заложцівської райлікарня №2 Зборівського району Тернопільської області

52.Титор Ярослав Миколайович - завідувач відділення Яблунівського тубдиспансера Густинського району Тернопільської області

53. Ковалишина - Гончар Ірма Йосипівна - викладач акушерства і гінекології Чортківського медичного коледжу Тернопільської області

54. Цапик Павло Львович - лікар акушер-гінеколог Чортківської ЦРЛ Тернопільської області

55. Ломейко Софія Іванівна – лікар - терапевт Тернопільська міська поліклініка №1

56. Найчук Любомир Максимович - лікар – анестезіолог Тернопільської обласної клінічної лікарні

57. Заячківська- Галицька Аделя Францівна - лікар-хірург Тернопільської міської поліклініки №1

58. Овечкін Вадим Олександрович - лікар акушер-гінеколог Тернопільської міської клінічної лікарні №2

59. Кійко Федір Юрійович – лікар - оториноларинголог Тернопільської обласної клінічної лікарні

60. Голда Юліан Михайлович - завідувач хірургічного відділення Тернопільської міської клінічної лікарні №2

61. Протасевич Клара Дмитрівна - лікар – дерматовенеролог Тернопільської обласної клінічної лікарні

62. Жура - Череп Алла Петрівна – завідувач лабораторії Тернопільського міського клінічного пологового будинку

63. Андрейчина Людмила Григорівна - завідувач неонатального відділення Тернопільської міської клінічної лікарні №2

64. Афоніна- Бартош Галина Олександрівна - лікар – дерматовенеролог Тернопільського обласного дерматовенерологічного диспансера

65. Байдак Володимир Петрович - лікар-хірург Тернопільської міська дитячої поліклініки

66. Самборська -Пінчук Галина Олексіївна - лікар-анестезіолог Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні

67. Лилик Адам Володимирович – лікар - пульмонолог Тернопільської міської клінічної лікарні №2

68. Наконечна Наталія Федорівна –лікар - офтальмолог Тернопільської міської клінічної лікарні №1

69. Тишковський Лев Йосипович – лікар - цивільної оборони Заліщицької ЦРЛ Тернопільської області

70. Слободян Йосип Петрович - завідувач терапевтичного відділення Городоцької ЦРЛ Хмельницької області

71. Слободян Вікторія Петрівна – лікар - офтальмолог Городецької ЦРЛ Хмельницької області

72. Гузар Василь Сергійович - лікар – терапевт Хмельницького госпіталю інвалідів війни

73. Павлюк Петро Аркадійович – лікар - терапевт Ізяславської ЦРЛ Хмельницької області

74. Данилюк- Березко Нінель Антонівна - лікар-невропатолог Харківської міської лікарні №2

75. Ширай Павлина Василівна – лікар передракового контролю Пермського обласного центру «Сервіс» (Росія)

76. Бойко – Волтарніст Мая Степанівна – лікар - терапевт Тернопільської міської поліклініки № 1

Comments