Чотирнадцятий випуск - 1974р.

Чотирнадцятий випуск -1974 рік

1. Антонюк Ігор Миколайович – нарколог, м.Рівне.

2. Антонюк Валерій Михайлович – лікар Тернопільської станції швидкої меддопомоги.

3. Антонюк-Кисель Володимир Миколайович – кардіохірург, зав. інтервенційного кардіологічного відділення Рівненської обласної лікарні.

4. Антонюк Іван Михайлович - дільничний терапевт Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

5. Антонюк (Кізь) Ольга Олександрівна – дільничний терапевт Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

6. Базаров Юрій Іванович - головний лікар станції переливання крові, головний трансфузіолог округу, м.Нєфтєюганськ, Росія.

7. Барановський Петро Васильович – кандидат медичних наук, імунолог, м.Тернопіль.

8. Бардакова (Кічук) Лідія Іванівна - лікар фонду ООН з питань народонаселення, м.Москва.

9. Барило Ігор Михайлович - ортопед-травматолог Золочівської ЦРЛ Львівської області.

10. Бас Олег Петрович - акушер-гінеколог Вишнівецької РЛ №2, Збаразького району Тернопільської області.

11. Берегова (Борщ) Ольга Дмитрівна – педіатр, викладач кафедри валеології Тернопільського педуніверситету.

12. Береза (Ладика) Любов Мирославівна - сімейний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги, м.Тернопіль.

13. Бєлко Роман Теодозійович – психіатр, головний лікар Почаївської обласної психіатричної лікарні.

14. Бігуняк (Горбатюк) Галина Федорівна - цеховий терапевт медико-санітарної частини виробничого об’єднання “Ватра”, м.Тернопіль.

15. Бобчук Георгій – кардіолог, м.Луцьк.

16. Бойцун Володимир Петрович – рентгенолог Тернопільської міської лікарні №2.

17. Болюх Василь Карпович – невролог, зав.неврологічного відділення Кременецької ЦРЛ.

18. Бондаренко Василь Дмитрович - хірург Тернопільської лікарні швидкої допомоги.

19. Борейко (Петрик) Ольга Дем’янівна - сімейний лікар Збаразької ЦРЛ Тернопільської області.

20. Бондарчук Надія Феофанівна - дільничний терапевт Рівненської міської поліклініки №1.

21. Бохна (Нечай) Емілія Степанівна - кардіолог ЦЕМД та медицини катастроф, м.Тернопіль.

22. Братасюк Анатолій Архипович - рентгенолог Кременецької ЦРЛ.

23. Важовський Петро Ростиславович – фізіотерапевт, зав. фізіотерапевтичного відділення Рівненської центральної міської лікарні.



24. Ванджура (Соколюк) Світлана Миколаївна - сімейний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги, м.Тернопіль.

25. Венгрин Анатолій Олексійович – Дубнівська ЦРЛ Рівненської області.

26. Венгрин (Маркітан) Тетяна Андріївна – Дубнівська ЦРЛ Рівненської області.

27. Вертелецька (Горошко) Надія Валентинівна - терапевт медсанчастини УВС, м.Рівне.

28. Вертелецький Дмитро Іванович – хірург, м.Трускавець, Львівська область.

29. Величко Григорій Петрович – фтизіатр, головний лікар Кременецького міжрайонного протитуберкульозного диспансера.

30. Венгер Ігор Касіянович - д.м.н, професор, зав кафедрою хірургії №2 ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

31. Вівчар Ярослав Володимирович - оториноларинголог Копичинської РЛ Гусятинського району Тернопільської області.

32. Гадуп’як Микола Михайлович - головний лікар Бориспільської ЦРЛ Київської області.

33. Гадуп’як (Ткачук) Людмила Іванівна - головний лікар Чубинської АЗПСМ Бориспільського району Київської області.

34. Гайдучок Ніна Іванівна - офтальмолог, зав.відділення Уманьської міської лікарні Черкаської області.

35. Галайчук Валентина Іванівна - кардіолог Володимир-Волинської ЦРЛ.

36. Гвенетадзе Тамаз Каленикович – професор, зав. кафедрою хірургії №2 Тбіліського медичного інституту.

37. Глушко (Рум’янцева) Лариса Іванівна - акушер-гінеколог, Рівненська область.

38. Глущук Ніна Василівна – зав.хірургічного відділення Первомайської ЦМЛ Миколаївської області.

39. Гнатюк (Павлова) Лілія Антонівна - головний терапевт управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

40. Гнатюк Михайло Степанович - декан медичного факультету, д.м.н., професор, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

41. Годованець Катерина Іванівна - сімейний лікар Підволочиської ЦРЛ.

42. Голодрига Василь Миколайович - терапевт Тернопільської міської поліклініки №3.

43. Горобець (Мамчур) Людмила Федорівна - терапевт Покровської міської лікарні Дніпропетровської області.

44. Гребінник Ганна Іванівна – заступник головного лікаря з експертизи трудової працездатності центру первинної медико-санітарної допомоги №1, м.Кропивницький.

45. Григоренко (Білошкурська) Тетяна Василівна - зав.відділення рентгенології Тернопільського облонкодиспансера.

46. Грига Микола Григорович – викладач Чемеровецького медичного училища Хмельницької області.

47. Грицуняк Євгеній Михайлович лікар-консультант ЦРЗН Волинської обласної

лікарні м.Луцьк.

48. Давидович (Білоус; Буняк) Оксана Василівна – доцент кафедри терапії і геронтології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

49. Данилевич (Вільчинська) Раїса Олександрівна - цеховий терапевт поліклініки промислових підприємств Тернопільської міської лікарні №2.

50. Діденко (Дем’яненко) Лідія Костянтинівна - зав. психіатричного відділення Черкаської обласної психоневрологічної лікарні, м.Сміла.

51. Дерегуз Анатолій Віталійович – психіатр, нарколог медичного центру “Астра”-МІА, м.Тернопіль.

52. Дерень (Іващук) Людмила Йосипівна - дільничний терапевт Підволочиської ЦРЛ, Тернопільської області.

53. Дзісяк Олег Миколайович – терапевт, завідувач відділу охорони здоров’я Тернопільської міської ради.

54. Дзюбановський Ігор Якович - заслужений діяч науки і техніки України, д.м.н., професор, зав. кафедри хірургії ННІ ПО ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

55. Дроніна (Шемет) Надія Борисівна - заст. головного лікаря з експертизи Черкаської міської лікарні №1.

56. Дудка Микола Іванович - акушер-гінеколог Дубнівської ЦРЛ Рівненської області.

57. Дудка (Панасюк) Алла Олексіївна – терапевт Дубнівської ЦРЛ Рівненської області.

58. Жмурко (Хвалибога) Оксана Павлівна - завідувач відділення поліклініки Тернопільської міської дитячої лікарні.

59. Зелінська (Гурінова) Любов Володимирівна - невролог Бориспільської ЦРЛ Київської області.

60. Зоря Людмила Валентинівна - к.м.н., доцент каф. терапії і сімейної медицини ННІ ПО ТДМУ імені і.Я.Горбачевського.

61. Зюбрицький Микола Михайлович – хірург, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

62. Івкова (Халітова) Лариса Григорівна - заст. головного лікаря ЦЕМД та медицини катастроф, м.Тернопіль.

63. Карпишин Олександра Миколаївна - геріатр Тернопільської міської поліклініки №1.

64. Киричук Людмила Миколаївна - лікар Рівненської станції швидкої допомоги.

65. Кислюк (Швейда) Валентина Павлівна - акушер-гінеколог Ківерцівського пологового будинку Волинської області.

66. Клекоцюк Петро Павлович - кардіолог, зав. кардіологічного відділення, районний терапевт Чортківської ЦРЛ Тернопільської області.

67. Клекоцюк (Смірнова) Валентина Миколаївна - викладач Чортківського медичного училища Тернопільської області.

68. Кобельник Степан Миколайович - оториноларинголог Стебниківської міської лікарні Львівської області.

69. Кобзєва (Коротинська) Валентина Антонівна - зав. терапевтичного відділення Нікопольської міської лікарні Дніпропетровської області.

70. Ковалик Євген Степанович - завідувач поліклінічного відділення Золочівської міської лікарні Львівської області.

71. Коваль Вірослав Іванович - зав. терапевтичного відділення, райтерапевт Зборівської ЦРЛ Тернопільської області.

72. Коваль (Мишка) Богдана Антонівна - невролог Зборівської ЦРЛ Тернопільської області.



73. Коваль Володимир Васильович - зав. хірургічного відділення Кропивницької ЦРЛ.

74. Кроткевич (Коваль) Тамара Вікторівна - зав. неврологічного відділення Кропивницькї ЦРЛ.

75. Колісецька (Доброродня) Ірина Борисівна- педіатр Тернопільської дитячої міської лікарні.

76. Колодій (Анохіна) Тетяна Василівна - лікар невідкладних станів Тернопільської станції швидкої допомоги.

77. Колядич Іван Васильович - головний лікар Дмитрівської СЛА Верхньо-Дніпровського району Дніпропетровської області.

78. Кримська (Кондратюк) Антоніна Григорівна - терапевт Дережнянської ЦРЛ Хмельницької області.

79. Корнєв Володимир Миколайович - сімейний лікар Новоград-Волинського міськрай ТМО Житомирської області.

80. Корнієнко (Легка) Ірина Іванівна - сімейний лікар Тернопільського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

81. Кошелевський Роман Йосипович - невролог Тернопільської обласної дитячої лікарні.

82. Кравчик (Ющак) Валентина Олександрівна - дитячий психіатр Гусятинської ЦРЛ Тернопільської області.

83. Кричевський Євген Матвійович - радіолог Тернопільської університетської лікарні.

84. Кричевська (Вавришин) Володимира Федорівна - лікар ЛФК Тернопільського обласного фізкультурно-лікувального диспансера.

85. Крюк Віктор Вікторович - хірург Підволочиської ЦРЛ Тернопільської області.

86. Кудровська (Гельбіна) Ольга Юріївна – педіатр, заст.головного лікаря з охорони материнства і дитинства Чортківської ЦРЛ Тернопільської області.

87. Кудровський Ярослав Степанович - ортопед-травматолог Чортківської ЦРЛ Тернопільської області.

88. Кузів Ігор Петрович - фтизіатр Бережанського протитуберкульозного диспансера.

89. Куліковський Іван Ярославович - анестезіолог Волинської обласної лікарні.

90. Куліш (Грод) Мирослава Михайлівна - терапевт Тернопільського обласного перинатального центру.

91. Кучевський Віталій Михайлович - акушер-гінеколог Почаївської районної лікарні Тернопільської області.

92. Лавренюк (Мороз) Інна Іванівна - неонатолог Тернопільської міської лікарні №2, пологове відділення.

93. Лавренюк Анатолій Миколайович - зав. наркологічного диспансера, Новоград-Волинський Житомирської області.

94. Лавренюк (Канарська) Людмила Костянтинівна - директор Новоград-Волинського медичного училища, Житомирська область.

95. Леськів (Атаманюк) Анна Богданівна - лікар кабінету функціональної діагностики Тернопільської міської поліклініки №1.

96. Леськів Михайло Миколайович - завідувач поліклінічного відділення Тернопільської міської лікарні №3.

97. Лесько (Попова) Валентина Олександрівна - підлітковий терапевт Ужгородська міської лікарні.

98. Лесько Олександр Миколайович - військовий лікар.

99. Лисятинська (Мальована) Людмила Василівна - терапевт поліклініки УВС, м.Тернопіль.

100. Літвінчук Іван Іванович - заступник головного лікаря з лікувальної роботи Полонської ЦРЛ Хмельницької області.

101. Літвінчук Петро Михайлович - зав. педіатричного відділення, райпедіатр, Ланівецької ЦРЛ Тернопільської області.

102.Літвінчук (Соколюк) Неоніла Андріївна - сімейний лікар Ланівецької ЦРЛ Тернопільської області.

103. Ліщук (Понижайло) Ксенія Андріївна - сімейний лікар Ланівецької ЦРЛ Тернопільської області.

104. Луб’янський Анатолій Іванович - анестезіолог Збаразької ЦРЛ Тернопільської області.

105. Луцик Алла Володимирівна - к.м.н., доц.кафедри нормальної фізіології ТДМУ імені І.Я.Горбачевського, помічник лікаря відділу ургентних серцевих та мозкових порушень госпіталю, м.Маямі, США

106. Мартинюк Володимир Юрійович- заслужений лікар України, професор, зав.кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НМАПО ім.П.Л.Шупика, директор ДЗ «Український медичний центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України».

107. Мартинюк (Корольова) Лариса Іванівна - дільничний терапевт Заліщицької ЦРЛ Тернопільської області.

108. Малькевич Володимир Гнатович - рентгенолог Тернопільської залізничної відділкової лікарні.

109. Малярчук Георгій Михайлович - кардіолог Сарнинської ЦРЛ Рівненської області.

110. Марценюк Петро Йосипович - головний лікар Мишковицької дільничної лікарні Тернопільского району.

111. Мацелюх Галина Дмитрівна - дільничний педіатр Тернопільської ЦРЛ.

112. Медведчук (Банах) Євгенія Онуфріївна - терапевт Луцької станції швидкої медичної допомоги.

113. Медвідь Борис Маркович - анестезіолог Почаївської РЛ Тернопільської області.

114. Мельник (Дарда) Надія Василівна - заст. головного лікаря з лікувальної роботи Козівської ЦРЛ Тернопільської області.

115. Мельник Орест Ярославович - заст. гол. лікаря з медичного обслуговування населення Бучацької ЦРЛ Тернопільської області.

116. Меркулова (Соколовал) Тетяна Олексіївна - лікар невідкладних станів Житомирського ЦЕМД.

117. Мозиль (Онисько) Олександра Петрівна - терапевт медсанчастини УВС в Тернопільській області.

118. Мокрик Юрій Миколайович - зав. ендоскопічного відділення, головний спеціаліст-ендоскопіст Рівненської обласної лікарні.

119. Мокрик (Склярова) Людмила Миколаївна - дільничний терапевт Рівненської центральної міської лікарні.

120. Митник Олег Миколайович - терапевт поліклінічного відділення Тернопільської університетської лікарні.

121. Митник (Павлишин) Світлана Степанівна - шкільний лікар Тернопільської міської клінічної дитячої лікарні.

122. Миронов Олександр Володимирович - судмедексперт Тернопільського обласного бюро судово-медичної експертизи.

123. Мурований Іван Володимирович – комбустіолог, зав. опікового відділення Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги.

124. Мягкова (Гусакова) Людмила Іванівна - акушер-гінеколог, через алергічні прояви здобула іншу вищу освіту, майор юстиції, Росія.

125. Нагорна (Кузьміна) Тамара Никифорівна - терапевт медсанчастина УВС в Тернопільській області.

126. Надал Віталій Андрійович - зав. судинного відділення Тернопільської обласної клінічної лікарні.

127. Надал (Ніколаїшин) Любов Степанівна – інфекціоніст Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги.

128. Намака Роман Михайлович - акушер-гінеколог протитуберкульозного санаторію, АР Крим, США.

129. Наконечна (Бунт) Христина Йосипівна – терапевт поліклінічного відділення Тернопільської міської лікарні №1.

130. Некрутенко Анатолій Опанасович - лікар невідкладних станів Тернопільського центру екстреної медичної допомоги.

131.Ніколаєв Юрій Григорович - рентгенолог ЗАТ «Фантліт», м.Київ.

132.Нікула Іван Петрович - радіолог Тернопільського обласного онкологічного диспансера.

133.Нікульніков Павло Іванович – професор, завідувач відділення Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О.Шалімова, головний судинний хірург МОЗ України.

134.Оконська (Чавро) Любов Дмитрівна – к.м.н., асистент кафедри неврології Національного медичного університету О.О.Богомольця.

135.Павловська (Мешко) Людмила Франківна - зав.терапевтичного відділення Львівської міської поліклініки №2.

136.Павлик (Мельник) Марія Петрівна – терапевт, заст. головного лікаря з лікувальної роботи Новоушицької ЦРЛ Хмельницької області.

137.Павлик Василь Андрійович - анестезіолог Новоушицької ЦРЛ Хмельницької

області.

138.Павлюк Анатолій Григорович - зав.хірургіного віддділення Монастирищенської ЦРЛ Черкаської області.

139.Пасічник Микола Степанович - заст. головного лікаря з лікувальної допомоги Рівненського обласного клінічного діагностичного центру ім.В.Поліщука, заслужений лікар України.

140.Пасічник (Вознюк) Галина Михайлівна - зав. офтальмологічного відділення Рівненської центральної міської лікарні.

141.Пастух (Кузь) Марія Петрівна - цеховий терапевт поліклініки промислових підприємств Тернопільської міської лікарні №2.

142.Петрова (Верещинська) Зінаїда Іллівна - зав.терапевтичного віддділення Жмеринської ЦРЛ Вінницька області.

143.Піговський Роман Володимирович – психіатр, зав. психіатричного відділення Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні

144.Підвисоцька (Печенюк) Галина Степанівна – лікар Ружичнівської районної лікарні №2 Хмельницького району Хмельницької області.

145.Пілат Ксенія Мирославівна - заст.головного лікаря з лікувальної роботи Рокитнянської ЦРЛ Рівненської області.

146.Пилипів (Ковалик) Олександра Михайлівна - зав. неврологічного відділення

Теребовлянської ЦРЛ Тернопільської області.

147.Потіха Ярослав Олександрович - кардіолог палати інтенсивної терапії

кардіологічного відділення Тернопільської університетської лікарні.

148.Прокопчук (Шевчук) Ольга Миколаївна - пульмонолог республіканської

лікарні № 1 «Феофанія», м.Київ.

149.Ратушнюк Володимир Трохимович - зав. судинного відділення

Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О.Шалімова.

150.Рєзнікова (Миськів) Євгенія Іванівна - гастроентеролог Ужгородської міської

лікарні.

151.Рибіна (Старостенко) Олена Петрівна - райдерматолог територіального

медичного об’єднання Олевського району Житомирської області.

152.Романюк Іван Олександрович - головний лікар Снідинської СДЛ Волинської

області.

153.Романюк (Караєва) Людмила Петрівна - офтальмолог м.Скала-Подільська

Тернопільської області.

154.Рубас Олег Семенович - зав. неврологічного відділення Хмельницької

міської дитячої лікарні.

155.Рубас (Войцехова) Лариса Вікторівна - терапевт Хмельницького пологового

будинку,

156.Сабала Петро Гнатович - зав. хірургічного відділення №2 Тернопільського

обласного онкодиспансера.

157.Савків Василь Іванович хірург - зав. лікувально-діагностичного відділення,

Рівненської центральної міської лікарні.

158.Садлій Володимир Володимирович – хірург, викладач військової кафедри

Львівського державного медичного університету.

159.Савоненко Володимир Олександрович – лікар поліклініки УМВС,

м.Тернопіль.

160.Сайко Володимир Андрійович - зав.неврологічного відділення Бродівської

ЦРЛ Львівської області.

161.Самойлович Леонід Іванович - оториноларинголог поліклінічного відділення

Ковельської ЦРЛ Волинської області.

162.Свірчевська (Скачкова) Алла Борисівна - підлітковий терапевт, зав.

підліткового відділення Тернопільської міської поліклініки №1.

163.Сидорович (Лонська) Валентина Іванівна - терапевт Козівської ЦРЛ

Тернопільської області.

164.Сивик Степан Андрійович - ортопед-травматолог Ковельської ЦРЛ

Волинської області.

165.Смарж (Артемович) Катерина Іллівна - підлітковий терапевт Тернопільської

дитячої міської поліклініки.



166.Соболь Остап Теодорович - акушер-гінеколог Надвірнянської ЦРЛ Івано-

Франківської області.

167.Сосінський Євген Антонович - анестезіолог, зав. відділення анестезіології

та інтенсивної терапії Тернопільської обласної дитячої лікарні.

168.Сотник Валерій Олексійович - зав. психіатричного відділення Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні.

169.Стадницька (Валь) Людмила Михайлівна - акушер-гінеколог Підволочиської

ЦРЛ Тернопільської області.

170.Станьковський Адам Франкович - хірург поліклінічного відділення

Тернопільської міської лікарні №2.

171.Строцень (Когут) Надія Євгенівна - сімейний лікар Чортківської ЦРЛ

Тернопільської області.

172.Сусла Василь Степанович - анестезіолог Тернопільської міської лікарні №2.

173.Тімонін Юрій Семенович - завідувач кардіологічного відділення Каховської

міської лікарні Херсонської області.

174.Тімоніна Орися – лікар Каховської міської лікарні Херсонської області.

175.Ткач Ярослав Володимирович - лікар кабінету функціональної діагностики

Козівської ЦРЛ Тернопільської області.

176.Ткаченко Лідія Петрівна - дерматовенеролог медико-санітарної частини ДП

“Рівнельон”, м.Здолбунів Рівненської області.

177.Токарська (Євтушенко) Ірина Павлівна - сімейний лікар Тернопільського

ЦПМСД.

178.Фіногенова (Омельченко) Валентина Михайлівна - фтизіатр, головний

консультант управління санаторно-курортного забезпечення Державного

управління справами.

179.Хмарук Михайло Онуфрійович – терапевт, головний лікар Монастириської

ЦРЛ Тернопільської області.

180.Хмарук (Заліщук) Ярослава Юріївна - невролог Монастириської ЦРЛ

Тернопільської області.

181.Чижевський Іван Михайлович - нейрохірург Хмельницької обласної лікарні.

182.Чумак (Данилко) Галина Семенівна – терапевт Любарської ЦРЛ

Житомирської області.

183.Шаблій (Ільчук) Галина Теофілівна - дільничний терапевт Рівненської міської

поліклініки №3.

184.Шворнікова (Романенко) Тетяна Макарівна - лікар невідкладних станів

Тернопільського ЦЕМД та медицини катастроф.

185.Шведова (Фаїзова,Жукінська) Людмила Фарважівна - зав. пульмонологічного

відділення Тернопільської університетської лікарні.

186.Шеремет (Гейнак) Валерія Андріївна - рентгенолог спеціалізованої МСЧ-3,

м.Вараш Рівненської області.

187.Шершун Іван Васильович - акушер-гінеколог Мельнице-Подільської РЛ №2

Борщівського району Тернопільської області.

188.Шкіль Анатолій Петрович - головний лікар Покровської центральної міської

лікарні Дніпропетровської області.

189.Шкробот Володимир Васильович – хірург, кандидат медичних наук, головний

лікар Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні, заслужений лікар

України.



190.Шугалей (Андрієвська) Ірина Борисівна - психіатр Тернопільської обласної

психоневрологічної лікарні.

191.Шугалей Юрій Семенович - головний лікар Тернопільського обласного

наркологічного диспансера.

192.Яковець (Шульгач) Галина Антонівна - акушер-гінеколог Рівненської ЦРЛ

Рівненської області.

193.Ямко (Косенко) Тетяна Михайлівна - зав. організаційно-методичного

відділення Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансера.

194.Ясен (Чепурна) Ніна Іванівна - лікар кабінету функціональної діагностики

Рівненської обласної дитячої лікарні.

195.Ярем’юк Віталій Степанович - зав. хірургічного відділення Хмельницької

міської лікарні.

196.Ярем’юк (Хабібуліна) Світлана Олександрівна - терапевт Хмельницької

поліклініки №2.

197.Ястребов Віктор Миколайович - зав.дитячого психіатричного відділення

Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні.

 

Comments