Другий випуск – 1962р.

Другий випуск – 1962р.

1.    Ситар Леонід Лукич – професор, кардіохірург, зав відділенням хірургії аорти Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова НАМН України
2.    Ринденко Віктор Григорович - професор, ортопед-травматолог, зав.кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО, м.Харків
3.    Клішевич Борис Антонович -  професор, ортопед-травматолог,Українська військово-медична академія, заступник редактора журналу «Військова медицина України»
4.    Клішевич (Сидоренко) Світлана Іванівна, м.Київ
5.    Писаренко Анатолій Степанович – доцент кафедри  хірургії Запорізького державного медичного університету
6.    Кубей Володимир Іванович – доцент, зав. Курсу урології ТДМУ імені І.Я.Горбачевського
7.    Пустовойт Георгій Тимофійович – доцент кафедри хірургії ФПО  ТДМУ імені  І.Я.Горбачевського
8.    Чернявська Генрієта Федорівна – к.м.н., асистент кафедри шпитальної терапії  ТДМУ імені І.Я.Горбачевського
9.    Пільганчук Василь Володимирович – к.м.н, асистент кафедри офтальмології  ТДМУ імені І.Я.Горбачевського
10.    Рогатинська (Смачило) Дарія Теодорівна – к.м.н, асистент кафедри фтизіатрії  ТДМУ імені І.Я.Горбачевського
11.    Чорноус (Крулікевич) Євгенія Станіславівна – к.м.н., асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини  ТДМУ імені І.Я.Горбачевського
12.    Заячківський Адам Григорович – доцент кафедри медичної підготовки Тернопільського Національного економічного університету
13.    Німий Іван Пилипович – к.м.н., фізіолог, асистент кафедри медичної підготовки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка
14.    Копильченко Валентина Вікторівна – терапевт, Баришівська районна лікарня, Київської області
15.    Паска Анатолій Васильович – завідувач аналітичного відділу Полонської районної лікарні Хмельницької обл.
16.    Паска Галина Василівна – Полонська районна лікарні Хмельницької обл.
17.    Барбенчук (Сіренко) Олена Романівна – терапевт, головний амбулаторії, смт.Десна Чернігівської обл.
18.    Моначин Борис Іванович – рентгенолог Нікопольської міської лікарні
19.    Ташлицька Броніслава Яківна – акушер-гінеколог, м.Кривий Ріг
20.    Дишлюк Володимир Федорович – зав. хірургічного відділення, м.Чернігів
21.    Дишлю (Вашець) Людмила Пилипівна - акушер-гінеколог, м.Чернігів
22.    Грошко Людмила Григорівна – офтальмолог, м.Рівне
23.    Проноза Едуард Васильович – кардіолог, смт. Білозірка, Херсонська обл..
24.    Литвин Ада Гнатівна – онколог Тернопільського обласного онкодиспансера
25.    Агішев Володимир Рахмашевич – хірург, м. Дніпропетровськ
26.    Сайко Володимир Васильович – невропатолог,  смт. Скалат, Тернопільська обл.
27.    Бородін Олексій Іванович - променевий терапевт, м. Бердянськ
28.    Конопляник Володимир Григорович – фтизіатр, головний лікар туб.санаторію, с.Язлівець, Тернопільська обл.
29.    Побігущий Мирослав Михайлович - рентгенолог, м. Львів
30.    Саюк Богдана Василівна – офтальмолог, м. Тернопіль
31.    Ярош (Сеник) Надія Степанівна – рентгенолог, зав.відділення Київського обласного туб.диспансера
32.    Бобко Віталій Андрійович – хірург, зав.оргметод кабінету Тернопільської обласної лікарні
33.    Луб‘янський Олексій Степанович – уролог Тернопільської залізничної лікарні
34.    Цвєрчков Аркадій Андрійович - лікар-гірськорятівник, невропатолог, м. Червоноград, Львівська о
35.    Алєксєєнко Алла Іванівна - клінічний лаборант, Рівненська обласна лікарня
36.    Саюк Мифодій Артемович – онколог, м. Дубно, Рівненська обл.
37.    Думіхова Лариса Андріївна – акушер-гінеколог, Лановецька ЦРЛ, Тернопільська обл.
38.    Король В‘ячеслав – хірург, головний лікар районної лікарні, м.Мена, Чернігівська обл.
39.    Король (Пилипенко) Людмила Іванівна -  м. Мена, Чернігівська обл.
40.    Тронц Володимир Тимофійович – оториноларинголог Корсунь - Шевченківської  районної лікарні,  Черкаська обл.
41.    Шахрайчук Тетяна Дмитрівна – офтальмолог, головний лікар Скалатської лікарні, Тернопільська обл.
42.    Сергійчук Василь Михайлович – ортопед-травматолог, м.Київ
43.    Грицай Валентина Володимирівна – акушер-гінеколог, смт.Гливаха, Київська обл.
44.    Курилас Любов Василівна – санітарний лікар, м.Тернопіль
45.    Кот Петро Іванович – физіатр, Полонська ЦРЛ, Хмельницька обл..
46.    Мазуренко Ліза Федорівна – ендокринолог, м.Тернопіль
47.    Кондратюк (Пухальська) Лариса – терапевт, Чортківська ЦРЛ, Тернопільська обл.
48.    Прокопович Іванна Модестівна – терапевт, Чортківська ЦРЛ,Тернопільська обл..
49.    Кулик Раїса Дмитрівна – акушер-гінеколог, м.Київ
50.    Польовий Ананій Іванович – терапевт, Костопільська рай лікарня, Рівненська обл..
51.    Проскуровський Павло Антонович – хірург, Гусятинська ЦРЛ, Тернопільська обл.
52.    Резник Григорій Андрійович – психіатр, м.Нікополь
53.    Поддяча Тетяна Трохимівна – судмедексперт, Чернігівське обласне бюро судмедекспертизи
54.    Лобченко Ніна - педіатр
55.    Рокунець Віра Петрівна – акушер-гінеколог
56.    Тищенко Галина – акушер-гінеколог