Дванадцятий випуск - 1972р.

Дванадцятий випуск – 1972 рік



  1. Алексеєнко Людмила Іванівна – доцент кафедри педіатрії ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

  2. Альнікова Інна Григорівна – дільничний терапевт, сімейний лікар, м.Луцьк.

  3. Андреєв Анатолій Єгорович – нейрохірург, м.Чернігів.

  4. Андреєва Валентина Вікторівна – зав.фізіотерапевтичним відділом Тернопільської міської лікарні №3.

  5. Апостолюк Віталій В’ячеславович – головний лікар лікарні Тернопільського обласного УВС.

  6. Баран Ярослав Володимирович – уролог Тернопільської міської поліклініки №1.

  7. Бараннікова Тамара Дмитрівна – невропатолог, зав.відділенням Черкаської міської лікарні, головний невропатолог міста.

  8. Барчук Петро Володимирович – хірург Чоповичівської дільничної лікарні Малинського району Житомирської області.

  9. Білоока-Гебрич Віталіна Адамівна – дільничний терапевт Андрушівської ЦРЛ Житомирської області.

  10. Бондарчук Ярослав Борисович – головний лікар Тернопільської станції швидкої допомоги, лікар функціональної діагностики.

  11. Борак Ярослав Іванович – терапевт, зав.відділення Кременецької ЦРЛ Тернопільської області.

  12. Буковський Олександр Петрович – лікар Вишнівецької лікарні №2 Збаразького району Тернопільської області.

  13. Булавін Анатолій Дем’янович – лікар ОЛПЦ «Здоров’я», м.Київ.

  14. Бурда Лариса Андріївна – терапевт, зав.поліклінічного відділення Конотопської ЦРЛ Сумської області.

  15. Бурчак Володимир Олександрович – хірург Чортківської ЦРЛ Тернопільської області, м.Київ.

  16. Вакалюк Віталій Миколайович – хірург, зав.відділення, головний хірург Шепетівської ЦРЛ Хмельницької області.

  17. Вакалюк Ніна Семенівна – офтальмолог, головний офтальмолог Шепетівської ЦРЛ Хмельницької області.

  18. Вершок Віра Володимирівна – голова міського МСЕК, м.Чернігів.

  19. Веселовська Людмила Андріївна – терапевт Теофіпольської ЦРЛ Хмельницької області.

  20. Видрочук Леся Дем’янівна – терапевт Здолбунівської ЦРЛ Рівненської області.

  21. Вовк Станіслав Євгенович – хірург Черкаської обласної лікарні.

  22. Вовк Станіслав Євгенович хірург Городищенської ЦРЛ Черкаської області.

  23. Войтович Ніна Іларіонівна – лікар швидкої допомоги, м.Івано-Франківськ.

  24. Волик Надія Михайлівна – терапевт, зав.відділенням поліклініки, м.Київ.

  25. Гавліч Ганна Мирославівна – терапевт, м.Тернопіль.

  26. Гаріян Марія Петрівна – доцент кафедр терапії ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

  27. Гіль Ярослав Якович – головний лікар Кременецької ЦРЛ Тернопільської області.

  28. Головенько Павло Гнатович – військовий лікар, полковник медслужби, рентгенолог.

  29. Голубенко Олег Максимович – хірург госпіталя МВС, м.Вишгород, Київська область.

  30. Горайський Володимир Ілліч – офтальмолог Тернопільської міської лікарні №3.

  31. Горбенко Павло Петрович – доктор мед.наук, професор, ректор Національного інституту здоров’я, директор соціального технопарку при інституті,Санкт Петербург, Росія.

  32. Горбенко Стелла Юріївна – офтальмолог Тернопільської університетської лікарні.

  33. Грещук Олег Ярославович – лікар-рентгенолог Тернопільської міської лікарні №2.

  34. Гринишина Ірина Миколаївна – терапевт, м.Тернопіль.

  35. Гузова Галина Михайлівна – акушер-гінеколог, м.Вишгород, Київська область.

  36. Гук Лариса Михайлівна – заступник головного лікаря Хоростківської лікарні Густинського району Тернопільської області.

  37. Гуріненко Микола Оксентійович – терапевт Черкаської міської лікарні.

  38. Денисюк Раїса Вікторівна – гастроентеролог санаторію МВС, м.Миргород, Полтавська область.

  39. Драганюк Лариса Олександрівна – акушер-гінеколог, зав.відділення ЦРЛ, головний акушер-гінеколог району, м.Дергачі, Харківська область.

  40. Драганюк Лонгін Ісакович – головний лікар ЦРЛ, м.Дергачі, Харківська область.

  41. Дубина Наталія Іванівна – лікар-дієтолог санаторію «Медобори», Теребовлянський район, Тернопільська область.

  42. Дусик Володимир Іванович – дитячий хірург, м.Вінниця.

  43. Душнюк Людмила Павлівна – офтальмолог, м.Тернопіль.

  44. Забокрицька Неля Ізяславівна – дільничний терапевт Тернопільської міської поліклініки №1.

  45. Златів Ганна Петрівна – терапевт, с.Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської області.

  46. Златів Петро Іванович – лікар дільничної лікарні, с.Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської області.

  47. Зозуля Микола Петрович – ортопед-травматолог, зав.відділом Ружинської районної лікарні Житомирської області.

  48. Зозуля Наталія Григорівна – терапевт Ружинської районної лікарні Житомирської області.

  49. Іконнікова Валентина Павлівна - невропатолог Тернопільської міської поліклініки №1.

  50. Кальба Ганна Степанівна – лікар-експерт Збаразької ЦРЛ Тернопільської області.

  51. Каменєв Віктор Федорович – професор Сімферопольського медичного університету, Крим.

  52. Карась Микола Федорович – хірург, зав.відділом, поет

  53. Кардашова Марія Сергіївна – акушер-гінеколог, зав.жіночої консультації Нововолинської ЦРЛ Волинської області.

  54. Карий Петро Іванович – головний лікар Беліловської дільничної лікарні Ружинського району Житомирської області.

  55. Карповець Лук’ян Сергійович – військовий лікар, майор медичної служби, м.Старокостянтинів, Хмельницька область.

  56. Китай Євген Іванович – дерматовенеролог, зав.відділом Тернопільського шкірно-венерологічного диспансера.

  57. Колтатова Калина Сафонівна – дільничний терапевт Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

  58. Кольба Марія Миколаївна – зав.ревматологічного відділення Тернопільської міської клінічної лікарні №2.

  59. Концевий Олег Олександрович – зав.хірургічного відділення Тернопільської обласної лікарні.

  60. Коптюх Валентина Іванівна – доцент кафедри акушерства і гінекології ННІ післядипломної освіти ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

  61. Корнелишин Микола Фокович – кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

  62. Корнієнко Геннадій Федотович – зав.поліклінічним відділенням Тернопільської міської лікарні №1, зав.метод.кабінетом Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

  63. Королюк Ореста Миколаївна – терапевт Тернопільської ЦРЛ.

  64. Королюк Петро Вікторович - торакальний хірург Тернопільського обласного тубдиспансера.

  65. Котатова Калина Сафонівна – дільничний терапевт Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

  66. Кравчук Василь Іванович – військовий лікар, полковник медичної служби, м.Красноярськ, Росія.

  67. Креньова Ніна Володимирівна – заступник головного лікаря лікарні Чернігівського обласного управління МНС.

  68. Кружайло Микола Володимирович – головний лікар пологового будинку, м.Дубно, Рівненська область.

  69. Крупа Марія Михайлівна – лікар-анестезіолог Тернопільської міської лікарні №2.

  70. Ксьонжик Христина Ярославівна – ортопед-травматолог міської поліклініки, лікар Тернопільського фізкультурного диспансеру.

  71. Кузьма Олег Васильович – анестезіолог, зав.відділом Золочівської ЦРЛ Львівської області.

  72. Куліш Валерій Васильович – завідувач гастроентерологічного відділення Тернопільської університетської лікарні.

  73. Кушик Степан Іванович – терапевт Бучацької ЦРЛ Тернопільської області.

  74. Лебедюк Георгій Михайлович – терапевт Володимирецької ЦРЛ, Рівненська область.

  75. Лисенко Віталій Федорович – хірург, зав.відділом Тернопільської міської лікарні №1, хірург Тернопільської міської лікарні №3.

  76. Лисенко Ольга Григорівна – кардіолог, зав.відділенням Тернопільської міської лікарні №2.

  77. Литвин Ніна Амвросіївна – дільничний терапевт Нововолинської ЦРЛ Волинської області.

  78. Лісовська Алла Олегівна – дільничний терапевт Хмельницької міської поліклініки №1.

  79. Лукашевич Михайло Степанович – терапевт, зав.відділенням Костопільської ЦРЛ, головний терапевт району, Рівненська область.

  80. Ляхович Ігор Володимирович – дитячий хірург Бучацької ЦРЛ Тернопільської області.

  81. Мазур Людмила Іванівна – терапевт Черкаської міської лікарні.

  82. Мальцев Володимир Іванович – Міністр, заступник Міністра охорони здоров’я України, керівник відділу координації клінічних випробувань Державного фармацевтичного центру МОЗ України, доктор медичних наук, професор кафедри терапії та ревматології НМАПО ім.П.Л.Шупика.

  83. Мартиненко Лариса Вікторівна – зав.відділення невідкладної терапії Львівського військового госпіталя.

  84. Марценюк Анатолій Михайлович – хірург, зав.відділення Волочиської ЦРЛ Хмельницької області.

  85. Матвійків Юрій Степанович – анестезіолог, м.Тернопіль.

  86. Матіяш Марія Іванівна – акушер-гінеколог, зав.відділення Черкаської міської лікарні, головний акушер-гінеколог міста.

  87. Маценко Сергій Михайлович – зав.хірургічного відділення, заступник головного лікаря Н-Каховської міської лікарні Херсонської області.

  88. Машевська Галина Пилипівна – дільничний терапевт Хмельницької міської поліклініки №1.

  89. Машевський Станіслав Броніславович – ортопед-травматолог, м.Хмельницький.

  90. Монастирська Ганна Пилипівна – невропатолог Костопільської ЦРЛ Рівненської області, головний невропатолог району.

  91. Мурашко Василь Миколайович – терапевт санаторного управління МВС, м.Київ.

  92. Наливайко Ігор Олегович – військовий лікар, сімейний лікар Золотопотіцької районної лікарні №2 Бучацького району Тернопільської області.

  93. Неділько Тетяна Олександрівна – акушер-гінеколог Золочівської ЦРЛ Львівської області.

  94. Неродюк Тамара Юріївна – дерматовенеролог Шепетівської ЦРЛ Хмельницької області.

  95. Німець Борис Костянтинович - хірург Нововолинської ЦРЛ Волинської області.

  96. Німчук Людмила Олексіївна – офтальмолог Тернопільської міської поліклініки №2.

  97. Ониськів Богдан Григорович – зав.урологічним відділом Тернопільської обласної лікарні, головний уролог обласного управління охорони здоров’я.

  98. Ониськів Ганна Григорівна – спортивний лікар Тернопільського фізкультурного диспансера.

  99. Осідак Ніна Єгорівна - дерматовенеролог Ємільчинської ЦРЛ Житомирської області.

  100. Павелко Євген Григорович – дільничний терапевт Золочівської ЦРЛ Львівської області.

  101. Павліковська Олександра Степанівна – акушер-гінеколог Чортківської ЦРЛ Тернопільської області.

  102. Панчугіна Олена Сергіївна – акушер-гінеколог Тернопільської міської лікарні №2.

  103. Парух Віктор Іванович – гастроентеролог Рівненської обласної лікарні.

  104. Пастовенська-Гапонюк Клавдія Олександрівна –лікар Паволочської мед.лабораторії, головний лікар Попільянської ЦРЛ Житомирської області.

  105. Пашко Анатолій Олексійович – терапевт Зборівської ЦРЛ Тернопільської області.

  106. Пересунько Олександр Федорович – уролог, м.Коростень, Житомирська область.

  107. Піддужна Ярослава Іванівна – кардіолог, поетеса, м.Тернопіль.

  108. Повар Людмила Василівна – терапевт Красилівської ЦРЛ Хмельницької області.

  109. Познанський Володимир Григорович – кардіолог Тернопільської станції швидкої допомоги.

  110. Пузакова Олена Вікторівна – психіатр Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

  111. Романишин Катерина Степанівна – кардіолог Тернопільської обласної лікарні.

  112. Рубіс Ольга Іванівна – офтальмолог, начальник відділу спеціалізованої медичної допомоги МОЗ України.

  113. Ружицька Валентина Іванівна – терапевт, зав.відділенням Баранівської ЦРЛ Житомирської області.

  114. Савчук-Пашковська Олександра Олександрівна – дільничний терапевт Тернопільської міської поліклініки №2.

  115. Самофал Петро Михайлович – заслужений лікар Росії, Росія.

  116. Сєлєдцов Микола Миколайович – уролог, головний лікар Одеської міської поліклініки №10.

  117. Скарлош Любомир Михайлович – акушер-гінеколог Сокальської ЦРЛ Львівської області.

  118. Слюсаренко Ілля Григорович – військовий лікар

  119. Соколов Віктор Михайлович – невропатолог Тернопільської міської поліклініки №1.

  120. Становська Людмила Борисівна – терапевт, зав.відділенням поліклініки, м.Київ.

  121. Стасишин Олександр Сергійович – головний лікар Збаразької ЦРЛ Тернопільської області.

  122. Стебло Павло Йосипович – головний лікар Тернопільського пологового будинку.

  123. Сторожук Володимир Маркович – хірург, м.Боярка, Київська область.

  124. Сторожук Тамара - терапевт, м.Боярка, Київська область.

  125. Студнєв Владислав Іванович – хірург, Житомирська область.

  126. Студнєва Валентина Іванівна – терапевт, зав.відділення Житомирської міської лікарні №1.

  127. Телев’як-Кречковська Марта Орестівна - викладач Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

  128. Ткаченко-Паламарчук Валентина Митрофанівна – дерматовенеролог Хмельницького обласного шкірно-венерологічного диспансера.

  129. Філіппова Марія Олексіївна – акушер-гінеколог Бердичівської ЦРЛ Житомирської області.

  130. Хом’як Андрій Петрович – головний лікар Білопільської ЦРЛ Сумської області.

  131. Хом’як Святослав Якович – хірург Львівського військового госпіталя.

  132. Хоменко-Демченко Марія Леонідівна – акушер-гінеколог Коростишівської ЦРЛ Житомирської області.

  133. Хомолюк-Кравченко Валентина Фадеївна – кардіолог Шумської ЦРЛ Тернопільської області.

  134. Чайка Надія Іванівна - лікар швидкої допомоги, м.Луцьк.

  135. Чарник Леонід Георгійович – анестезіолог Тернопільського пологового будинку.

  136. Черченко Микола Степанович – головний лікар Лозовайківської дільничної лікарні Черкаської області.

  137. Черченко Ярослава Іванівна – головний лікар амбулаторії с.Лозовайка Черкаської області.

  138. Чигирин Валентин Іванович – головний лікар Фастівської ЦРЛ Київської області.

  139. Чуб Галина Трохимівна – терапевт Вінницької міської поліклініки.

  140. Шевчук Василь Іванович – головний лікар Золотниківської лікарні Теребовлянського району Тернопільської області.

  141. Шедько Людмила Іванівна – невропатолог, зав.відділення Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

  142. Шиманська Марія Броніславівна – лікар швидкої допомоги, м.Луцьк.

  143. Шпікула Галина Герасимівна - акушер-гінеколог, Польща.

  144. Шугалей Алла Вадимівна – офтальмолог Нововолинської ЦРЛ Волинської області.

  145. Шульга Валентина Іванівна – дільничний терапевт Чернігівської міської лікарні.

  146. Шуляк Людмила Іванівна – дільничний терапевт Житомирської міської лікарні №1.

  147. Шундіков Дмитро Володимирович – акушер-гінеколог, м.Тернопіль.

  148. Юзьків Василь Петрович – анестезіолог Золотопотіцької районної лікарні №2 Бучацького району Тернопільської області.

  149. Юхимець Ігор Олексійович – начальник Тернопільського обласного бюро судово-медичної експертизи.

  150. Яковлєв Володимир Євгенович – канд.мед.наук, асистент кафедри терапії ТДМУ імені І.Я.Горбачевського, приватний підприємець.

  151. Ярмолик-Михайлюк Дарія Тимофіївна – терапевт, зав.відділенням Теребовлянської ЦРЛ Тернопільської області, головний терапевт району.

  152. Ясен Олексій Васильович – ортопед-травматолог, зав.відділенням Здолбунівської ЦРЛ Рівненської області.

  153. Ясинецький В’ячеслав Францевич – хірург Збаразької ЦРЛ Тернопільської області.

  154. Ясніцька Марія Ярославівна – канд.мед.наук, асистент кафедри терапії ТДМУ імені І.Я.Гобчевського.


Comments