Сьомий випуск - 1967 р.

Сьомий випуск - 1967 р.

1. Байдак (Прошко) Алла Євгенівна- дільничний терапевт Тернопільської міської поліклініки №2

2. Басалига Сергій Іванович- зав.відділом кадрів Тернопільського обласного управління охорони здоров’я

3. Бедрійчук Валентина Миколаївна- дільничний педіатр, міська дитяча поліклініка м.Тернополя

4. Боброва Надія Гнатівна-дерматовенеролог, зав.відділенням Сумської міської лікарні

5. Боднарчик Ярослава Василівна -викладач медичного ущилища,м.Хуст, Закарпатська обл.

6. Вершигора Василь Григорович-головний лікар обл. фізіотерапевтичної лікарні, с. Більче-Золоте, Тернопільська обл.

7. Гончарик Ганна Дмитрівна- терапевт Тернопільської залізничної лікарні

8. Гончарик Любомир Іванович- дерматовенеролог Тернопільського обласного шкірвендиспансера

9. Гадомська Олена Юріївна- офтальмолог міської поліклініки , м.Мелітополь, Донецька обл.

10. Гардецький Михайло Степанович- головний лікар Ковельської районної лікарні, Волинська обл.

11. Грижак Дмитро Васильвич-акушер-гінеколог, зав.відділенням Житомирської міської лікарні

12. Гуменюк Ольга Іванівна- лікар-ендокринолог Рівненського обласного ендокринологічного диспансера

13. Гуристюк ( Ягодка) Ганна Марківна- дільничний сімейний лікар, с.Дядьковичі, Рівненська обл.

14. Гурома Ніна Станіславівна- педіатр, завідувач відділенням Кам’янець-Подільської ЦРЛ, Хмельницька обл.

15. Гурома Степан Іванович- головний лікар Кам’янець-Подільської ЦРЛ, Хмельницька обл.

16. Данилишина Валентина Степанівна- к.м.н., асистент кафедри факультетської терапії ТДМУ, науковий керівник ендокринологічної секції північно - західного центру американської корпорації «Сантегра» в м. Петербург, Росія

17. Демчишин Ілля Олексійович- оториноларинголог, зав.відділом Залозецької районної лікарні №2, Зборівський р-н, Тернопільська обл.

18. Джигун Анатолій Миколаєвич- начальник відділу охорони здоров’я Ковельського міськвиконкому, Волинська обл.

19. Довга Надія Ярославівна- дільничий терапевт Бережанської ЦРЛ, Тернопільська обл.

20. Довгий Василь Іванович- заступник головного лікаря з лікувальної роботи, зав. інформаційно- аналітичного відділу Бережанської ЦРЛ,

21. Довгошня-Микула Неоніла Харитонівна-к.м.н., старший викладач кафедри анатомії ТДМУ

22. Дутка Ярослава Григорівна- рентгенолог Тернопільської міської дитячої лікарні

23. Жовнір Іван Кіндратович- к.м.н., головний лікар Бугринської лікарської амбулаторії ЗПСМ, Гощинський р-н, Рівненська обл.

24. Жовнір Лідія Михайлівна- к.м.н., головний лікар лікарської амбулаторії с.Бугрин Гощанського р-ну, Рівненська обл.

25. Заводович Валентина Григорівна- акушер-гінеколог, зав.відділом Тернопільського родильного будинку

26. Клівак Антоніна Антонівна - дільничний терапевт, міська поліклініка, м . Житомир

27. Ковальова Лідія Радіонівна- завідувач терапевтичним відділенням Рівненської оласної лікарні відновного лікування, фізіотерапевт районної лікарні,м.Корець, Рівненська обл.

28. Кононюк Марія Петрівна- заступник головного лікаря Тернопільської районної лікарні

29. Костюк Калісія Іванівна- кардіолог Волинської обласної лікарні, письменниця і видавець, м.Луцьк, періодично-Словаччина

30. Кравченко Тетяна Іванівна- акушер-гінеколог ,заступник головного лікаря Тернопільської міської лікарні №2, зав. відділом род. буд. №2

31. Кравчук ( Заборовець) Галина Сафронівна- лікар Рівненської міської станції швидкої допомоги

32. Кравчук Христина Омелянівна- дерматовенеролог, завідувач Червогоградської районної поліклініки, Житомирська обл.

33. Кудринецький Віктор Філімонович ­- головний лікар, головний акушер-гінеколог Варвинської ЦРЛ, Чернігівська обл.

34. Курко Галина Борисівна- старший викладач кафедри медико - економічних і соціальних проблем здоров’я, Тернопільський національний економічний університет

35. Лакей Ольга Андріївна- завідувач лабораторно-біохімічним відділенням Збаразької ЦРЛ, Тернопільська обл.

36. Лисенко Людмила Іванівна- викладач Рівненського базового медичного коледжу

37. Мартинюк Олена Степанівна- обласний нефролог, зав. нефрологічним відділенням Тернопільської обл. лікарні

38. Мшанецька Станіслава Броніславівна- дільничий терапевт, Тернопільська міська лікарня №1, №3

39. Мшанецький Богдан Андрійович- фтизіатр Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансера

40. Орищак Орест Богданович- хірург Тернопільської міської лікарні №3

41. П’єнтий Василь Петрович- оториноларинголог Білогірської ЦРЛ, Хмельницька обл.

42. Павлюк Олександр Іванович- головний лікар Дубнівської ЦРЛ, Рівненська обл.

43. Паламарчук Зоряна Дем’янівна- акушер – гінеколог, завідувач відділенням Копичинської районної лікарні №2 Гусятинського р-ну, Тернопільська обл.

44. Паламарчук Олександр Антонович- терапевт, зав.відділення, заступник головного лікаря Копичинської районної лікарні №2 Гусятинського р-ну, Тернопільська обл.

45. Пирогова Лідія Сергіївна- фтізіоортопед Тернопільського обласного тубдиспансера

46. Повар Лариса Андріївна- викладач Чемеровського медичного училища, Хмельницька обл.

47. Подільська Іванна Петрівна- кардіолог, міська поліклініка, м.Житомир

48. Подоляк-Саньоцька Іванна Іванівна- оториноларинголог Теребовлянської районної поліклініки, Тернопільська обл.

49. Полюк Галина Петрівна- лікар – лаборант біохімічної лабораторії центральної міської лікарні, м. Рівне

50. Рейда Мартин Йосипович-уролог, завідувач поліклінікою Борщівської ЦРЛ, Тернопільська обл.

51. Рудик Ольга Іванівна- зав. відділенням торакальної хірургії Тернопільської обласної клінічної лікарні, головний торакальний хірург обласного управління охорони здоров’я

52. Садовська Марія Станіславівна- офтальмолог Тернопільської міської лікарні №3

53. Саюк Наталія Павлівна- к.м.н., завідувач кафедри біохімії медичного університету, м.В’єнтьян , Лаос; доцент кафедри медичної біохімії ТДМУ

54. Свистун Марія Юліанівна –ревмокардіолог Тернопільської міської лікарнї №2

55. Середницька Валентина Кирилівна-лікар швидкої допомоги, м.Миколаїв

56. Слободян Ніна Афанасіївна-невтопатолог, зав.відділенням Ямпільської ЦРЛ, Вінницька обл.

57. Слободян Олег Іванович-уролог, заступник головного лікаря Ямпільської ЦРЛ, Вінницька обл.

58. Слободянюк Василь Петрович- завідувач ортопедично-травматологічного відділення Сарнинської ЦРЛ, Рівненська обл.

59. Суховінська-Ломанченко Олена Дмитрівна-головний лікар пансіонату ветеранів війни та праці с.м.т. Власівка, Кіровоградська обл.

Тернопільська обл.

60. Тимоніна Інна Іванівна-ортопед- травматолог, головний лікар Кам’янець-Подільської ЦРЛ, Хмельницька обл.

61. Тіяра Петро Тимофійович-оториноларинголог, зав.відділом Дубнівської ЦРЛ, Рівненська обл.

62. Ткаченко Фаїна Михайлівна- завідувач амбулаторією с.Веселий Кут Харцизького р-ну, Одеська обл.

63. Харченко Галина Костянтинівна-психіатр Волинського обласного психо-неврологічного диспансера

64. Чорна Галина Олегівна- педіатр, зав. відділенням Тернопільської обласної клінічної дитячої лікарні

65. Штабровський Іван Зігмундович-доцент кафедри анатомії, заступник декана лікувального факультету ТДМУ

66. Якимчук Ярема Васильович- уролог, заступник головного лікаря Заліщицької ЦРЛ, Тернопільська обл.

Comments