Шостий випуск - 1966 рік

Шостий випуск -  1966 рік

1). Андреев Михайло Дмитрович - канд. мед. наук. Заслужений лікар України, головний патологоанатом Хмельницького упр-ня охорони здоров’я, керівник обл. патанатомічного бюро, був головним патологоанатомом України.

2).Анохіна Галина Олексіївна – судмедексперт, м.Москва.

3). Абрамов Сергій Сергійович - судмедексперт , професор, м.Москва.

4). Барабаш ( Гопчак) Валентина Олексіївна-дільничний терапевт, м.Боярка, Київська обл.

5). Басалик Іван Кіндратович - уролог,Рожищенська ЦРЛ, Волинська обл.

6). Батюк Марія Іванівна -санітарний лікар Тернопільської обл. санепідстанції

7). Береговий Володимир Дмитрович – офтальмолог, військовий лікар, полковник медичної служби

8) Бігуняк Володимир Васильович – головний комбустіолог Тернопільського упр-ня охорони здоров’я, професор ТДМУ, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат державної премії України у галузі науки і техніки, почесний громадянин м.Тернополя

9) Бондаренко (Репнікова) Ольга Микитівна- психіатр, м.Київ

10) Борецький Петро Іванович -дерматовенеролог, м. Каменець-Подільський, Хмельницька обл.

11) Братусь Галина Андріївна ­- невропатолог Тереболянської ЦРЛ, Тернопільська обл.

12) Брезме Володимир Миколайович- сексопатолог, м. Чернігів

13) Буката Володимир Михайлович-анестезіолог, травматолог Тереболянської ЦРЛ, Тернопільська обл.

14) Буковський Пилип Іванович-хірург, смт.Вишнівець,Тернопільська обл.

15) Ващук Віра Максимівна-фізіотерапевт Чортківської ЦРЛ, Тернопільська обл.

16) Васильцева Ольга Антонівна - дільничний терапевт,Тернопільська міська поліклініка №1

17) Велісейко Анатолій Хомич -головний лікар дільничної лікарні, с. Будераж, Здолбунівський р-н, Рівненська обл.

18) Водовіз Петро Володимирович- оториноларинголог Борщівської ЦРЛ, Тернопільська обл.

19) Водовіз Світлана Григорівна- офтальмолог Борщівської ЦРЛ, Тернопільська обл.

20) Галан Людмила Олександрівна.-дерматовенеролог залізничної лікарні, м. Тернопіль

21) Гнатченко Людмила Вікторівна - акушер-гінеколог Ківерцівської ЦРЛ, Волинська обл.

22) Герасимович Петро Олексійович-рентгенолог Тернопільської міської поліклініки №1

23) Герасименко іван Федорович - головний лікар ЦРЛ, м. Остріг, Рівненська обл.

24) Гомон Вікентій Олександрович - доцент кафедри анатомії людини ТДМУ

25) Голик Марта Василівна-дерматовенеролог, головний лікар Козлівської районної лікарні №2, Козівський р-н, Тернопільська обл.

26) Горчеєв Анатолій Михайлович-анестезіолог Тернопільського міського родильного будинку

27) Горчеєва Людмила Павлівна –педіатр Тернопільської обласної дитячої лікарні

28) Гринчишин Тамара Тимофіївна -Заслужений лікар України, головний педіатр району ,завідувач дитячого відділення Підволочиської ЦРЛ, 
Тернопільська обл.

29). Гринчишин Ігор Степанович – хірург Підволочиської ЦРЛ, Тернопільської залізничної лікарні

30) Данкович (Луців) Марія Іванівна - терапевт Тернопільської залізничної лікарні

31) Даниленко (Піонтковська) Тамара Павлівна- дерматовенеролог Хмельницького обласного шкірно-венерологічного диспансера

32). Данилкова Ада Антонівна- оториноларинголог Бучацької ЦРЛ і Тернопільської обл. лікарні

33). Джердж Парасковія Сергіївна- офтальмолог Зборівської ЦРЛ, Тернопільська обл.

34) Джердж Федір Васильович- головний лікар Зборівської ЦРЛ, Тернопільська обл.

35) Демчишин Михайло Никифорович- військовий лікар, оториноларинголог, м.Хмельницький

36) Дмитренко Віктор Олексійович- анестезіолог Тернопільського міського родильного будинку

37) Добровольська Юлія Василівна- офтальмолог Золотниківської лікарні Теребовлянського р-ну, Тернопільська обл.

З8) Демчук Валентина Іванівна -кардіолог Гусятинської ЦРЛ, Тернопільська обл.

39). Дражньовська Людмила Дмитрівна-алерголог Тернопільської обл. лікарні

40) Дяченко Зіновій Ярославович кушер-гінеколог, с. В.Бірки, Тернопільський р-н., Тернопільська обл

41) Дячишина Альбіна Михайлівна-терапевт, м.Тернопіль

42) Ємельяненко Юрій Петрович- військовий лікар

43) Жмурко (Гаврилюк) Зіновія Іванівна- акушер-гінеколог Гусятинської ЦРЛ, Тернопільська обл.

44) Захаренко Людмила Олександрівна- акушер-гінеколог, м. Київ

45) Закопняк Василь Федорович- уролог, головний лікар Тернопільської міської лікарні №1

46) Зозуляк (Біднюк) Тамара Никифорівна - дерматовенеролог, викладач Кременецького медичного училища, Тернопільська обл.

47) Іванова Юлія Олександрівна- психіатр, м.Хмельницький

48) Іщук Анатолій Іванович-психоневролог, канд.мед.наук, м.Київ

49) Козачок Зоя Андріївна- психіатр Тернопільської обласного психоневрологічної лікарні

50). Коломійчук Володимир Никифорович-хірург, головний лікар Житомирської міської лікарні

51) Качанюк Антон Іванович- канд. мед. наук,старший викладач каф. нормальної фізіології ТДМУ

52 Калиновська Галина Миколаївна- невропатолог дитячого санаторію, м.Житомир

53) Козярчук Василь Павлович- військовий лікар, анестезіолог, Рівненщина

54) Кононенко Валентина Петрівна- фізіотерапевт, м. Рівне

55) Костур (Микоріна) Звенислава Володимирівна-головний лікар Ходорівської лікарні, гастроентеролог Львівської обласної лікарні

56) Крашеніннікова Інна Костянтинівна - психотерапевт, м.Санкт-Петербург, Росія

57) Крутовська Валентина Дмитрівна.-невропатолог Тернопільської міської лікарні №2

58) Кузьмич Юрій Петрович - асистент каф. пропедевтики внутрішньої медицини ТДМУ

59) Кухтей Марія Степанівна-офтальмолог Ковельскої ЦРЛ, Волинська обл.

60) Кухтей Леонтій Федорович - дерматовенеролог Ковельскої ЦРЛ, Волинська обл.

61) Левандовська Ірина Кирилівна- фтизіатр, м. Кременець, Тернопільська обл.,

62). Ліпова Галина Антонівна- акушер-гінеколог Тернопільського обл. онкодиспансера.

63) Лисак Роман Михайлович- терапевт Гусятинської ЦРЛ, Тернопільська обл.

64) Лисецький Олександр Станіславович- акушер-гінеколог, головний лікар Скалатської лікарні, Тернопільська обл

65) Лазаренко Олег Панасович- військовий лікар

66) Лобунець Василь Степанович-терапевт, м.Житомир

67) Луковський Ігор Йосипович.- військовий лікар, м.Львів

68) Мазур Петро Андрійович, кандидат мед. наук, асистент каф. загальної хірургії ТДМУ

69) Маковецький Михайло Павлович- офтальмолог Дубровицької ЦРЛ, Рівненська обл.

70) Максимович Андрій Федорович - фтизіатр Козівської ЦРЛ, Тернопільська обл.

71). Мельник Олександра Петрівна.-акушер-гінеколог, м.Львів

72) Микитів Зіновій Володимирович-оториноларинголог Зборівської ЦРЛ, Тернопільська обл.

73) Мишаківський Михайло Антонович.-травматолог, головний лікар Козівської ЦРЛ, Тернопільська обл.

74) Мельничук Кіра Георгіївна- ендокринолог Дубнівської ЦРЛ, Рівненська обл.

75) Мельничук Олексій Іванович - хірург Дубнівської ЦРЛ, Рівненська обл.

76) Мельничук Юрій Назарович-рентгенолог, хірург, головний лікар Дубнівської ЦРЛ, Рівненська обл.

77) Мисак Іван Онуфрійович- канд. мед. наук, уролог Тернопільської обласної лікарні

78) Микита Софія Андріївна- педіатр Тернопільської обл. дитячої лікарні

79) Навроцька Лілія Миколаївна- лікар торгівельного флоту ( далекий схід Росії), терапевт, м.Хмельницький

80). Нестерець (Дзюба) Валентина Петрівна-невропатолог Тернопільської обл. лікарні

81). Нестерець Віктор Іванович – судмедексперт, м.Тернопіль

82). Новосад (Кравченко) Валентина Федорівна -офтальмолог, м. В.Олександрівка, Херсонська обл.

83). Ніверовський Йосип Йосипович-оториноларинголог Козівської ЦРЛ, Тернопільська обл

84) Ніверовська Марія Василівна- терапевт Козівської ЦРЛ, Тернопільська обл

85) . Опанащук Микола Севастянович. - кардіолог, м. Анапа, Краснодарський край, Росія

.86) Остапенко Діна Іванівна- акушер-гінеколог Новоград-Волинської ЦРЛ, Житомирська обл.

87) Охримович Любомир Михайлович- кардіолог, професор каф.внутрішньої медицини, декан факультету післядипломної освіти ТДМУ

88) Охримович Оксана Іванівна- педіатр, доц. каф. педіатрії ТДМУ

89) Панас Петро Миколайович- анестезіолог Тернопільського міського родильного будинку

90) Паламарчук Марія Михайлівна- терапевт Тернопільського обласного перинатального центру

91) Пархомець Дмитро Герванович-канд. мед. наук, старший викладас каф. нормальної фізіології ТДМУ, голова профкому працівників університету

92) Пилявська (Удоденко)Галина Петрівна - офтальмолог, зав.відділення Житомирської обл. лікарні

93) Пилявський Володимир Зінаїдович-уролог, зав. відділення Житомирського обл. тубдиспансера

94). Полуденний Віктор Григорович.-рентгенолог,м.. Москва.

95). Полуденна (Мироненко) Ізольда Миколаївна- фтизіатр залізничної лікарні, м. Южно-Сахалінськ, Росія

96). Процик (Заблуда) Софія Йосипівна-терапевт, головний лікар дільничної лікарні,с.Перепельники, Зборівський р-н , Тернопільська обл.

97). Ревюк Степан Йосипович-терапевт, с. Романівка, Збаразький р-н, Тернопільська обл

98) Ремінецька Марія Василівна-фтизіатр, м.Тернопіль

99). Репніков Валерій Іванович- військовий лікар

100) Рибанович Аркадій Васильович-психіатр дитячого санаторію, Житомирська обл.

101) Ромась Ольга Савеліївна- терапевт, с. Межиріч, Лебединський р-н, Сумська обл

102) Самборський Володимир Миколайович- пульмонолог, зав. відділення Тернопільської міської лікарні №2

103) Савчук Сергій Павлович- уролог Чортківської ЦРЛ , Тернопільська обл.

104) Сиваш (Навольська) Софія Михайлівна-анестезіолог,м. Київ

105) Скоропляс Сергій Пилипович- військовий лікар , м. Столбци, Мінська обл., Республіка Бєларусь

106) Стадниченко Анатолій Васильович-завідувач Миколаївського обласного управління охорони здоров'я

107) Стадниченко Галина Миколаївна-ревматолог, м.Миколаїв

108) Супрун Микола Омелянович-фізіотерапевт, м.Київ

109) Сухецький Петро Дмитрович.- оториноларинголог Золочівської ЦРЛ, Львівська обл.

110) Турянська (Косович) Оксана Миколаївна-терапевт Струсівської лікарні Теребовлянського р-ну, Тернопільська обл.

111) Федорук Петро Омелянавич.-хірург Ковельської ЦРЛ, Волинська обл.

112) Феськов Іван Прокопович- головний лікар дільничної лікарні, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл.

113) Філіц Ангеліна Андріївна- психіатр Сарнинської ЦРЛ, Рівненська обл.

114). Флінта (Гречка) Дарія Миколаївна. - невропатолог Збаразької ЦРЛ, Тернопільська обл.

115) Хомко Марія Олександрівна- терапевт дільної лікарні, с. Теофіпілка, Козівський р-н, Тернопільська обл.

116). Цимбалюк Віктор Митрофанович.-терапевт Заліщицької ЦРЛ, Тернопільська обл.

117) Цимбалюк Лідія Володимирівна- терапевт Заліщицької ЦРЛ, Тернопільська обл.

118) Ціхоцький Орест Михайлович- офтальмолог Дубнівської ЦРЛ, Рівненська обл.

119) Черлінка Галина Григорівна-терапевт Заліщицької ЦРЛ, Тернопільська обл.

120) Чоп Іван Іванович- нарколог Тернопільського наркодиспансера

121) Чолокян (Палей) Ліана Гарниківна-акушер-гінеколог, м.Суми

122) Шаренко (Ткачук) Марія Григорівна- терапевт, заступник головного лікаря Хмельницької обл. лікарні, Заслужений лікар України

123) Шаренко В’ячеслав Васильович-онколог,головний лікар Хмельницького обласного онкодиспансера

124) Шах Володимир Данилович- хірург Тернопільської міської лікарні №2

125) Шахматова Ніна Ардаліонівна- терапевт Збаразької ЦРЛ, Тернопільська обл.

126) Шевчук Олександр Васильович- фтизіатр, головний лікар Березнівської ЦРЛ, Рівненська обл.

127) Шершун Галина Григорівна - канд. мед. наук, старший викладач каф. медичної біохімії ТДМУ.

128). Шишко Людмила Семенівна-терапевт,зав.відділення Тернопільської міської поліклініки №1

129) Шульга Григорій Петрович.-терапевт,м.Одеса

130). Шульга (Улановська) Раїса Миколаївна-терапевт, головний лікар санаторію,м.Одеса

131) Юрченко (Моторна) Світлана Андріївна-кардіолог, м.Житомир

132) Якобчук Ярослав Васильович- військовий лікар

133). Якубишина (Кереб) Лідія Василівна - канд. мед. наук., доцент каф. гістології ТДМУ.

Comments