Тринадцятий випуск - 1973р.

Тринадцятий випуск – 1973 рік

1.   Афіцька-Кубишина Світлана Миколаївна – хірург Тернопільської обласної клінічної дитячої лікарні.

2.   Абрамова Тамара Борисівна – хірург, Боруйськ, Білорусь.

3.   Акіменко Валентина Дмитрівна – терапевт, м.Хмельницький.

4.   Аліфанова Лариса Борисівна – акушер-гінеколог, м.Черкаси.

5.   Андерман Галина Петрівна – геронтолог, Ізраїль.

6.   Базарова Валентина Іванівна – невропатолог, м.Тюмень, Росія.

7.   Байтман Борис Михайлович – онколог, Ізраїль.

8.   Барабаш Ольга Михайлівна – терапевт Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

9.   Бардаков Володимир Григорович – рентгенолог, м.Москва.

10.   Барткова Валентина Михайлівна – терапевт поліклініки УВС, м.Тернопіль.

11.   Белко Світлана Пилипівна – психіатр, м.Тернопіль.

12.   Береза Михайло Васильович – терапевт Тернопільської міської лікарні №1.

13.   Бондаренко (Макеєва) Тамара Миколаївна – терапевт, м.Маріуполь Донецької області.

14.   Басілая Мзія Георгіївна – кардіолог, м.Сухумі, Грузія.

15.   Борейко Степан Васильович – зав.гінекологічного відділення Збаразької ЦРЛ Тернопільської області.

16.   Борщівський Михайло Іванович – к.м.н., Заслужений лікар України, головний лікар Житомирської обласної лікарні, керівник приватного центру «Медібор».

17.   Ботюк (Здрилюк) Галина Олексіївна – фтизіатр, заступник головного лікаря Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансера, Канада.

18.   Бондар (Мельник) Любов Ананіївна – терапевт Рівненської обласної клінічної лікарні.

19.   Белякова-Плосконос Тетяна Григорівна  - акушер-гінеколог, зав.відділення Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина».

20.   Бірюкова Лідія Миколаївна – невропатолог, м.Київ.

21.   Боднарук (Пилипчук) Галина Іванівна – лікар відділення невідкладних станів Тернопільської станції швидкої допомоги.

22.   Балан Софія Яківна – терапевт Коростенської ЦРЛ Житомирської області.

23.   Блажко (Бондаренко) Людмила Григорівна – невропатолог військових медичних частин групи військ в НДР, Білоруського, Забайкальського, Прикарпатського військових округів.

24.   Борецький Володимир Олександрович – гематолог, заступник начальника управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

25.   Вдовенко (Рябова) Валентина Петрівна – дитячий гінеколог, м.Луцьк.

26.   Висоцький Ігор Юрійович – д.м.н., професор, зав.кафедри фармакології медичного факультету Сумського державного університету.

27.   Васюрина Алевтина Василівна – інфекціоніст військового госпіталя, м.Львів.

28.   Вайвалов Віктор Петрович – військовий лікар, Росія.

29.   Вальчук Григорій Іванович – фтизіатр, головний лікар Кременецького протитуберкульозного диспансера.

30.   Васильчишин Марія Степанівна – акушер-гінеколог Монастириської ЦРЛ Тернопільської області.

31.   Васюрин Ростислав Юрійович  - начальник медичної частини санаторію «Шкло» Львівської області, начальник медичної гарнізонної поліклініки.

32.   Вознюк Валентина Іванівна – акушер-гінеколог Дубнівської ЦРЛ Рівненської області.

33.   Волева Наталія Михайлівна – психіатр Тернопільської обласної клінічної психо-неврологічної лікарні, Греція.

34.   Григоренко (Бакал) Ольга Іванівна – кардіолог, зав.терапевтичного відділення Красноградської ЦРЛ Харківської області.

35.   Гарда-Домчук Олександра Андріївна – психіатр Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

36.   Гаміловська (Созонік) Тетяна Василівна – дерматолог Кагарлицької ЦРЛ Київської області.

37.   Голик Євген Юліанович - заступник головного лікаря по мед. частині Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги.

38.   Гаращенко-Колесник Тетяна Степанівна – навропатолог, м.Ново-Волинськ.

39.   Гощинський Володимир Броніславович – д.м.н., професор, зав.кафедри хірургії ФПО ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

40.   Герасимова (Токар) Світлана Степанівна – заступник головного лікаря, зав.поліклінікою Житомирської обласної лікарні.

41.   Гульовська Надія Василівна - терапевт Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги.

42.   Галечко Петро Дмитрович – терапевт Великобірківської лікарні Тернопільського району.

43.   Голоюха Богдан Васильович – акушер-гінеколог Великобірківської лікарні Тернопільського району.

44.   Гомола Лідія Андріївна – акушер-гінеколог, зав.відділення, м.Брест, Білорусь.

45.   Гриценко Йосип Мирославович – хірург-проктолог, зав.відділення Тернопільської обласної клінічної лікарні.

46.   Грицик Галина Михайлівна – дерматовенеролог Тернопільського обласного шкірно-венерологічного диспансера.

47.   Грицик Петро Павлович – оториноларинголог Тернопільської міської лікарні №3.

48.   Грицюк Ростислав В’ячеславович – хірург Кременецької ЦРЛ Тернопільської області.

49.   Гуменюк В’ячеслав Володимирович – головний лікар профілакторію Тернопільського національного педагогічного університету.

50.   Гусюк Віра Леонтіївна – терапевт, м.Кропивницький.

51.   Гуцалюк Богдан Максимович – інфекціоніст Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

52.   Дробот Емілія Федорівна – головний акушер-гінеколог Здолбунівської ЦРЛ Рівненської області.

53.   Домчук Павло Андрійович – уролог, дитячий хірург, заступник головного лікаря Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

54.   Дугельний Георгій Георгійович – офтальмолог, зав.відділення Вінницької міської лікарні.

55.   Дяченко (Білочицька) Катерина Омелянівна - терапевт Тернопільської міської клінічної лікарні № 3.

56.   Давидович Марія Боніфатіївна – волонтер, США.

57.   Денисов Юрій Миколайович – фтизіоуролог Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансера.

58.   Джевага Лариса Миколаївна – терапевт Товстенської  лікарні Заліщицького району Тернопільської області.

59.   Долгучиць Ірина Михайлівна - терапевт Тернопільської залізничної лікарні.

60.   Драганенко Сергій Іванович – начальник патанатомічного бюро, м.Москва, Росія.

61.   Євстратов Ігор Степанович - начальник служби охорони здоров’я УМВС в Тернопільській області.

62.   Євстігнєєва Світлана Василівна – лікар Чортківської ЦРЛ Тернопільської області.

63.   Єзикова Людмила Костянтинівна – акушер-гінеколог, м.Полтава.

64.   Жогова (Касьян) Наталія Іллівна – дерматовенеролог Полтавської міської поліклініки.

65.   Жаровська (Герман) Марія Іванівна – акушер-гінеколог Тернопільської міської клінічної лікарні №2.

66.   Задорожна (Лещенко) Наталія Максимівна – терапевт центральної поліклініки УМВС України, м.Київ.

67.   Замрига (Ялінська) Галина Павлівна – зав.відділення денного стаціонару Тернопільської міської лікарні №2.

68.   Заєць Вадим Миколайович – фізіотерапевт, м.Сімферополь.

69.   Зощук Микола Степанович – головний лікар сільської амбулаторії, Новоград-Волинський район, Житомирська область.

70.   Ільчук (Коваль) Ліна Степанівна – кардіолог Київського НДІ кардіології ім.Стражеска.

71.   Іщук Інна Станіславівна - доцент кафедри інфекційних хвороб 3 епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

72.   Кужко Михайло Михайлович – д.м.н., професор, зав.відділення Національного інституту фтизіатрії та пульмонології НАМН України.

73.   Ковирзіна (Пасько) Любов Олексїївна  - зав.відділення жіночої консультації Сумського обласного пологового будинку.

74.   Колесник (Калиндрусь) Ганна Яківна – невролог, сімейний лікар Христишівської ЦРЛ Черкаської області.

75.   Кальба Богдан Миколайович – терапевт Збаразької ЦРЛ Тернопільської області.

76.   Калабанов Микола Іванович – головний лікар району, приватної клініки нейровертебрології, м.Кропивницький.

77.   Ковальчук Леонід Якимович – ректор Тернопільської державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського, зав.кафедри хірургії, д.м.н., професор, член-кор.НАМН, Заслужений діяч науки і техніки України.

78.   Ковальова-Медвідь Ганна Федорівна – сімейний лікар Новоград-Волинської міської поліклініки Житомирської області.

79.   Кіт Андрій Андрійович  - анестезіолог, м.Рівне, м.Тернопіль.

80.   Кутень Богдан Миколайович – кардіолог Тернопільської станції швидкої допомоги.

81.   Коломієць Володимир Миколайович – оториноларинголог Волочиської ЦРЛ Хмельницької області.

82.   Кірик Людмила Августинівна – пульмонолог Тернопільської міської лікарні №2.

83.   Климюк Ангеліна Борисівна – терапевт Ковельської ЦРЛ Волинської області.

84.   Коваль Алла Антонівна – терапевт, м.Хмельницький.

85.   Ковальський Роман Ярославович – дитячий кардіохірург, м.Львів.

86.   Колтунюк Ольга Богданівна – анестезіолог Тернопільської обласної клінічної дитячої лікарні.

87.   Коморовська Ірина Юріївна – невропатолог, м.Тернопіль.

88.   Кравчик Степан Омелянович – хірург Гусятинської ЦРЛ Тернопільської області.

89.   Кравчук Володимир Степанович – терапевт, м.Рівне.

90.   Кушнерик Володимир Васильович  - терапевт, пульмонолог Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

91.   Лепявко (Посохова) Катерина Андріївна – д.м.н., професор, зав.кафедри фармакології з клінічною фармакологією, директор ННІ фармакології, гігієни  та медичної біохімії імені М.П.Скакуна ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

92.   Ліпій (Авдоніна) Ольга Миколаївна – заступник головного лікаря ЄТН, лікар залізничної лікарні м.Тернопіль.

93.   Лісничук Всеволод Семенович – терапевт, Сумщина.

94.   Лютий Михайло Ярославович – фтизіатр Тернопільського обласного клінічного протитуберкульозного диспансера.

95.   Люшняк Володимир Йосипович – психіатр Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

96.   Мурин (Квік) Олександра Володимирівна – завідувач клінічної діагностичної лабораторії Тернопільської ЦРЛ.

97.   Москальчук Євгеній Юхимович – начальник Тернопільського обласного патолого-анатомічного бюро.

98.   Мамалига Віра Лаврентіївна – рентгенолог Жмеринської ЦРЛ Вінницької області.

99.   Макеєва-Бондаренко Тамара Миколаївна – терапевт Маріупольської міської лікарні Донецької області.

100.   Мирончук-Новак Леся Миколаївна – дерматовенеролог, зав.відділення Рівненської ЦРЛ.

101.   Мантач (Охримчук) Софія Петрівна – кардіолог санаторію «Дениші» Житомирської області.

102.   Моцна Віра Анатоліївна – терапевт, зав.поліклінічного відділення Хмельницької міської лікарні.

103.   Могильська Віра Петрівна – педіатр Тернопільської міської дитячої поліклініки.

104.   Мельник Любов Анатоліївна – терапевт, м.Рівне.

105.   Мельник (Іванська) Юстина Григорівна – терапевт Товстенської лікарні Заліщицького району Тернопільської області.

106.   Мельник Ярослав Степанович – оториноларинголог Козівської ЦРЛ Тернопільської області.

107.   Макарова Надія Андріївна – терапевт Здолбунівської ЦРЛ Рівненської області.

108.   Матвійчук Марія Юхимівна – дерматовенеролог Тернопільського обласного клінічного шкірвендиспансера.

109.   Мацикур Степан Миколайович – лікар Тернопільської станції швидкої допомоги.

110.   Мельник Володимир Олександрович – нарколог Рівненського наркодиспансера.

111.   Миронова Галина Миколаївна – фтизіатр Тернопільського обласного клінічного протитуберкульозного диспансера.

112.   Молчанова Валентина Максимівна – терапевт, Херсонська область.

113.   Мороз Володимир Петрович – терапевт Заліщицької ЦРЛ Тернопільської області.

114.   Нестеренко Олександра Іванівна – акушер-гінеколог, Кіровоградська область.

115.   Нищота Ростислав Євгенович – хірург В.-Бірківської лікарні Тернопільського району.

116.   Новак Анатолій Костянтинович – невропатолог Рівненського диспансера радіаційного захисту населення.

117.   Наумлюк Раїса Євстихіївна – лікар швидкої допомоги, м.Ковель Волинської області.

118.   Олинець-Садівник Марія Петрівна – терапевт Козівської ЦРЛ Тернопільської області.

119.   Проданчук-Орап Тетяна Миколаївна – кардіолог Тернопільської міської лікарні №2.

120.   Оліх Володимир Петрович- терапевт Волочиської ЦРЛ Хмельницької області.

121.   Оконський Іван Михайлович – терапевт В.-Бірківської лікарні Тернопільського району.

122.   Оболончик Галина Володимирівна – хірург Кременецької ЦРЛ Тернопільської області.

123.   Оліяр Петро Павлович – онколог, м.Трускавець Львівської області.

124.   Онишків Іван Васильович – терапевт, Тернопільська область.

125.   Опалко Богдана Михайлівна – терапевт Заліщицької ЦРЛ Тернопільської області.

126.   Охотко Іван Миколайович – хірург Ізяславської ЦРЛ Хмельницької області.

127.   Охотко Любов Іванівна – невропатолог Ізяславської ЦРЛ Хмельницької області.

128.   Пискливець Зорян Степанович – к.м.н., завідувач судинного відділення Хмельницьької обласної лікарні, кардіохірург.

129.   Пискливець (Стеньгач) Марія Віталіївна – пульмолнолог Хмельницької обласної лікарні.

130.   Пасько Микола Миколайович – головний лікар поліклініки, м.Суми.

131.   Петрика Мирослава Іванівна – офтальмолог Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

132.   Павлюк Людмила Степанівна – терапевт, зав.відділення Рівненської міської поліклініки.

133.   Пагор Софія Мефодіївна – педіатр Товстенської лікарні Заліщицького району Тернопільської області.

134.   Паливода Любов Іванівна – терапевт Тернопільської міської лікарні №2.

135.   Пасько Любов Олексїївна – акушер-гінеколог, м.Суми.

136.   Переяславець Людмила Андріївна – терапевт, зав.поліклінічного відділення Тернопільської міської лікарні №2.

137.   Пономар Тетяна Федорівна – рентгенолог Товстенської лікарні Заліщицького району Тернопільської області.

138.   Портна Мілона Гаврилівна – Німеччина.

139.   Посух Надія Адамівна – терапевт Козівської ЦРЛ Тернопільської області.

140.   Пташкіна Людмила Володимирівна – ендокринолог Тернопільської університетської лікарні.

141.   Романів(Теребус) Марія Євгенівна – завідувач кардіологічного відділення Луцької міської лікарні №1.

142.   Романюк (Калабанова) Світлана Олександрівна – гірудотерапевт, м.Кропивницький

143.   Репченко Віктор Костянтинович – полковник м/ сл., начальник медичної служби з’єднання, старший викладач військової кафедри  ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

144.   Русакова (Стенно) Наталія Василівна – зав.інфекційного відділення в м.Южно-Сахалінську, тепер – рентгенолог у Молдові.

145.   Ревега Ярослав Михайлович – акушер-гінеколог Товстенської лікарні  Заліщицького району Тернопільської області.

146.   Рекалюк Григорій Мусійович – рефлексотерапевт, Нью-Йорк, США.

147.   Рожок Петро Андрійович – оториноларинголог Гусятинської ЦРЛ Тернопільської області.

148.   Романів Богдан Васильович – хірург Луцької обласної лікарні.

149.   Сабодаш Наталія Олексіївна – головний акушер-гінеколог Буського району Львівської області.

150.   Савицький Федір Степанович – рентгенолог Львівського військового шпиталю.

151.   Сайко Валентина Федорівна – терапевт, Крим.

152.   Самофал Ганна Андріївна – терапевт Новоград-Волинської ЦРЛ Житомирської області.

153.   Сікідін Павло Гнатович – хірург районної лікарні в Рівненській області.

154.   Скарлош Світлана Самуїлівна – фізіотерапевт, зав.відділом Тернопільської університетської лікарні.

155.   Славський Роман Михайлович – онколог Черняхівської ЦРЛ Житомирської області.

156.   Слюсаренко Алла Миколаївна – фтизіатр Тернопільського обласного клінічного протитуберкульозного диспансера.

157.   Староста Володимир Іванович – хірург, м.Чернівці.

158.   Панчук Стефан Йосипович – терапевт Товстенської лікарні Заліщицького району Тернопільської області.

159.   Савицька Зінаїда Володимирівна – офтальмолог поліклініки УВС, м.Тернопіль.

160.   Сестрова (Максимова) Валентина Григорівна – лікар-лаборант Хмельницького військового шпиталю.

161.   Славська (Лисюк) Наталія Павлівна – акушер-гінеколог, завідувач відділення Черняхівської ЦРЛ Житомирської області.

162.   Сава Михайло Михайлович – ортопед-травматолог Збаразької ЦРЛ Тернопільської області.

163.   Степанець  Петро Павлович  - зав.інфекційного відділення Новоград-Волинської ЦРЛ Житомирської області.

164.   Степанець Світлана Тимофіївна – терапевт Новоград-Волинської ЦРЛ Житомирської області.

165.   Слива Григорій Онисимович – анестезіолог, начальник госпіталя інвалідів війни,  м.Клевань, Рівненська область.

166.   Сіньковська (Берисова) Ганна Гнатівна – невропатолог, м.Київ.

167.   Семенюк (Чорній) Тамара Іванівна – терапевт, зав.поліклініки м.Олександрія Кіровоградської області.

168.   Семенюк Юрій Степанович – д.м.н., професор, Заслужений лікар України, професор кафедри хірургії ФПО ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

169.   Сусленко Лариса Феодосіївна – фтизіатр Тернопільського обласного  протитуберкульозного диспансера.

170.   Таран В’ячеслав Михайлович – к.м.н., Заслужений лікар України, лауреат державної премії України, заступник міністра ОЗ України, комбустіолог Хмельницької обласної лікарні.

171.   Токменко Людмила Володимирівна – акушер-гінеколог, зав.відділення Житомирського обласного клінічного пологового будинку.

172.   Таран Наталія Павлівна – акушер-гінеколог, м.Хмельницький

173.   Терноушко Людмила Василівна – терапевт, м.Біла Церква Київської області.

174.   Тіщенко Олександр Леонідович – хірург, Полтава.

175.   Угляр Ігор Панасович – терапевт, США.

176.   Фільваркова Тетяна Миколаївна – терапевт Острозької ЦРЛ Рівненської області.

177.   Футорська Майя Федорівна – дільничний терапевт, м.Житомир.

178.   Хмелевська (Федоренко) Таїсія Борисівна – дільничний терапевт Славутської ЦРЛ Хмеьницької області.

179.   Хмельницька (Ремньова) Тамара Петрівна – завідувач терапевтичного відділення Тернопільської міської лікарні №2.

180.   Хайтман Геннадій Борисович – Лос-Анджелес, США.

181.   Хоптій Любомира Василівна – Німеччина.

182.   Чухась Анатолій Володимирович – підполковник м/сл., начальник відділення анестезіології і реанімації Хмельницького військового шпиталю.

183.   Чернишук Воолодимир Іванович – оториноларинголог Хмельницької міської лікарні.

184.   Чорній Юрій Іванович – зав.урологічного відділення Новоукраїнської ЦРЛ Кіровоградської області.

185.   Чорнописький Богдан Іванович – терапевт Коростенської ЦРЛ Житомирської області.

186.   Чекалов Валерій Костянтинович – невропатолог поліклініки УВС, м.Тернопіль.

187.   Черановська Ізабелла Сигізмундівна – фізіотерапевт, м.Хмільник Вінницької області.

188.   Черватюк Юрій Васильович – терапевт, Житомирщина.

189.   Черній Людмила Григорівна – терапевт, м.Сімферополь, Крим.

190.   Чупровська Мирослава Василівна – кардіолог Волочиської ЦРЛ Хмельницької області.

191.   Швед Микола Іванович – д.м.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, зав.кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги ТДМУ імені І.Я.Горбачевського.

192.   Шкільний Іван Михайлович – ортопед-травматолог, головний лікар Бережанської ЦРЛ Тернопільської області.

193.   Школьна (Шумак) Світлана Миколаївна – сімейний лікар Чортківської ЦРЛ Тернопільської області.

194.   Шип (Пилипчук) Надія Олексіївна – викладач Ковельського медичного училища Волинської області.

195.   Широченко Надія Валентинівна – терапевт, м.Кам’янець-Подільський.

196.   Шум Лідія Гайнулівна – педіатр, В.Бірки, Тернопільський район.

197.   Якобчук Микола Васильович – викладач Тернопільського національного економічного університету.

198.   Якобчук Тамара Олександрівна – терапевт Тернопільської міської поліклініки №1.

199.   Якушкін Тимофій Єгорович – терапевт Волочиської ЦРЛ Хмельницької області.

200.   Ярославська Лідія Василівна – акушер-гінеколог, Черкащина.

201.   Ярославський Іван Павлович – хірург, головний лікар районної лікарні, Черкаська область.

 

 

 

Comments