Восьмий випуск - 1968 р.

Восьмий випуск - 1968 р.

1. Алексєєва Тамара Дмитрівна – педіатр центральної міської лікарні, м.Калінінград, Росія

2. Антонишин Павло Семенович – терапевт Тернопільської міської лікарні №2.

3. Балаушко Микола Борисович – акушер-гінеколог, зав.відділенням Дубровицької ЦРЛ, заступник головного лікаря Корецької ЦРЛ Рівненської області.

4. Бандура-Саляк Надія Миколаївна – педіатр, завідувач терапевтичного відділення поліклініки Тернопільської міської лікарні 2.

5. Барабанчик Володимир Григорович – доктор медичних наук, професор кафедри неврології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, м.Київ.

6. Безкоровайна Євгенія Євстахіївна – дільничний терапевт, зав.терапевтичного відділення Тернопільської міської лікарні №1 і №3.

7. Безкоровайна-Мулярчук Надія Михайлівна – к.м.н., доцент кафедри фармакології ТДМУ.

8. Бережнюк Володимир Бенедиктович – хірург, головний лікар Копичинецької районної лікарні №2 Гусятинського району Тернопільської області.

9. Білашова Валентина Григорівна – терапевт, зав.терапевтичного відділення санаторію, викладач медичного коледжа, м.Моска.

10. Білоус Олексій Євсейович – оториноларинголог, начальник медслужби СБУ в Тернопільській області..

11. Боговід-Титар Ганна Володимирівна – асистент кафедри факультетської терапії ТДМІ.

12. Бойчук-Слончак Валентина Петрівна – цеховий лікар Хмельницького радіотехнічного заводу.

13. Бриненко-Балаушко Тамара Федорівна – інфекціоніст, заступник головного лікаря Дубровицької ЦРЛ, Корецької ЦРЛ Рівненської області.

14. Бричук Євген Федорович – лікар невідкладних станів Тернопільської станції швидкої допомоги.

15. Буян-Яковенко Віра Степанівна – дерматовенеролог, заступник головного лікаря Чорнухинської ЦРЛ Полтавської області.

16. Ващенко Ніна Єфремівна – терапевт, м.Москва.

17. Вельма Василь Петрович – рентгенолог Бережанської ЦРЛ Тернопільської області.

18. Верезуб Віктор Іванович – рентгенолог, зав.відділення Віньковецької ЦРЛ Хмельницької області.

19. Веренжак Килина Петрівна – дерматовенеролог, Тернопільська область.

20. Вишневська Валентина Павлівна – працювала в Підволочиській ЦРЛ Тернопільської області.

21. Гавронська Галина Іванівна – акушер-гінеколог Красилівської ЦРЛ Хмельницької області.

22. Гайдукова Ольга Якимівна – працювала в м.Чернівці.

23. Галт Олександр Кирилович – невропатолог, завідувач відділенням Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

24. Гарбуз Ганна Степанівна – офтальмолог Підволочиської ЦРЛ Тернопільської області.

25. Гарбуз Тарас Федорович – терапевт Підволочиської ЦРЛ Тернопільської області.

26. Герасименко Ірина Василівна - ендокринолог, зав.відділом Чернігівської обласної лікарні, головний ендокринолог обласного управління охорони здоров’я.

27. Гладкова Олена Іванівна – дільничний терапевт Тернопільської міської лікарні №1 і №2.

28. Гнатів Остап Михайлович – ортопед-травматолог Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

29. Голка Неоніла Володимирівна – к.м.н., старший викладач кафедри загальної гігієни і екології ТДМУ.

30. Головатий Володимир Дмитрович – лікар невідкладних станів Кам’янець-Подільської станції швидкої допомоги Хмельницької області.

31. Горбач Ананій Федорович – фтизіатр, зав.відділенням Язловецької фтизіопульмонологічної лікарні Бучацького району Тернопільської області.

32. Горішний Анатолій Васильович – хірург лікарні смт Смотрич Чемеровецького району Хмельницької області.

33. Граєвський Богуслав Іванович – працював у Криму.

34. Гречух Ганна Михайлівна – к.м.н., терапевт, асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ТДМУ.

35. Гринюк Володимир Олександрович – невропатолог, доцент кафедри реабілітації і рефлексотерапії ФПО Дніпропетровської медичної академії.

36. Гуменюк-Криховець Таїсія Юхимівна – ревматолог Зборівської ЦРЛ Тернопільської області.

37. Гурський Ігор Петрович – хірург Чортківської ЦРЛ Тернопільської області.

38. Гусєва-Шимчишин Лідія Сергіївна – психотерапевт поліклініки Тернопільської міської лікарні №1.

39. Гускіна Ольга Олегівна – ендокринолог, зав.відділенням Чортківської ЦРЛ Тернопільської області.

40. Денека-Сеньків Віра Миколаївна – лікар невідкладних станів Тернопільської станції швидкої допомоги.

41. Денисюк Борис Семенович – ортопед-травматолог Рівненської обласної лікарні.

42. Джигун-Мірчук Валентина Андріївна - акушер-гінеколог, завідуюча пологовим відділенням Ковельської міської лікарні Волинської області.

43. Дзюбенко Петро Андрійович - дільничний терапевт, с.Дмитрушка Уманського району Черкаської області.

44. Донська Елла Лазарівна – патологоанатом, Ізраїль

45. Донський Марк Йосипович – акушер-гінеколог, Ізраїль

46. Дорожовська Василина Костянтинівна – педіатр, зав.відділенням, районний педіатр Гусятинської ЦРЛ Тернопільської області.

47. Дубина Зінаїда Сергіївна – фтизіатр, голова фтизіатричної обласної МСЕК, м.Рівне.

48. Дуц-Новак Софія Трохимівна – ендокринолог Тернопільської ЦРЛ.

49. Єгорова (Герасименко) Альбіна Олександрівна – дільничний терапевт, Полтавська область.

50. Заворотний Аркадій Михайлович – зав.оргметодкабінетом Калинівської ЦРЛ Вінницької області.

51. Задворний Анатолій Пилипович – хірург Володимир- Волинської ЦРЛ Волинської області.

52. Заєць Максим Єфремович – оториноларинголог Лановецької ЦРЛ Тернопільської області.

53. Залозний Михайло Олександрович – хірург, заступник головного лікаря Зборівської ЦРЛ Тернопільської області.

54. Заляза Лариса Сильвестрівна – акушер-гінеколог, лікар-лаборант Монастириської ЦРЛ Тернопільської області.

55. Захарова Любов Андріївна - лікар-лаборант, зав.лабораторією Миколаївської обласної лікарні.

56. Защинська-Бобко Алла Антонівна – акушер-гінеколог Дунаєвецької ЦРЛ Хмельницької області.

57. Заяць-Гніда Неоніла Іванівна – онко-гінеколог Львівського обласного онкодиспансеру.

58. Зелененький Григорій Гнатович – анестезіолог, нефролог Тернопільської обласної лікарні, обласний профпатолог.

59. Іваненко-Фещенко Марія Яківна – дільничний терапевт, зав.поліклінікою, заступник головного лікарі Тальнівської ЦРЛ Черкаської області.

60. Квік Ігор Іванович – к.м.н.,доцент кафедри патологічної анатомії ТДМУ, голова профкому працівників університету.

61. Кирилова Раїса Миколаївна – психіатр Гусятинської ЦРЛ Тернопільської області.

62. Кисіль Алла Федорівна – фтизіатр Тернопільського обласного тубдиспансера.

63. Кисіль Лілія Костянтинівна – гастроентеролог, зав.відділення Чернігівської міської лікарні №1.

64. Кіндрачук Богдан Дмитрович – терапевт, зав.терапевтичного відділення Київської лікарні водників.

65. Кісіна Інна Арсентіївна – терапевт Уманської станції переливання крові Черкаської області.

66. Кіт Олег Миколайович – головний хірург Тернопільського управління охорони здоров’я, завідувач кафедри хірургії ФПО, професор кафедри загальної хірургії ТДМУ.

67. Клімчик Василь Петрович – терапевт, заступник головного лікаря Зарічнянської ЦРЛ Рівненської області, головний лікар Микулинецької лікарні Тернопільської області, головний лікар профілакторію Тернопільського економічного університету.

68. Ковалков Вячеслав Ларіонович – психіатр, м.Миколаїв.

69. Козачук Олексій Палипович – акушер-гінеколог Тернопільської міської лікарні №2.

70. Козловська –Янішевська Марта Іванівна – терапевт, зав.відділенням Хоростківської дільничної лікарні Гусятинського району Тернопільської області.

71. Козяр Віра Василівна – терапевт Козівської ЦРЛ Тернопільської області.

72. Колодій-Ковальова Тамара Порфирівна – епідеміолог Тернопільської обласної санепідстанції

73. Колосова-Макаренко Неля Максимівна – цеховий лікар МСЧ Тернопільського комбайнового заводу.

74. Коннова Оксана Миколаївна – дільничний терапевт Тернопільської міської лікарні №2.

75. Кононенко-Хоптинець Валентина Миколаївна – головний педіатр Хмельницькогго обласного управління охорони здоров’я.

76. Копач Богдан Ілліч – нейрохірург Тернопільської міської лікарні №1.

77. Копач-Карнаух Олександра Григорівна – лікар функціональної діагностики Тернопільської міської лікарні №2.

78. Корнійчук Юрій Олексійович – торакальний хірург, м.Хмельницький.

79. Косован Георгій Максимович – невропатолог Тернопільської міської лікарні №1.

80. Кошміна-Каплан Зоя Іванівна – лікар невідкладних станів Тернопільської станції швидкої допомоги.

81. Криницький Анатолій Петрович – трансфузіолог, зав.відділенням препаратів крові Тернопільської обласної станції переливання крові.

82. Кукурудза Іван Дмитрович - психіатр Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

83. Кухарук- Пасєчко Надія Іванівна – дільничний терапевт Бердичівської ЦРЛ Житомирської області.

84. Кушнірська Елеонора Михайлівна – психіатр,Ю.-Сахалінськ (Росія), Ізраїль.

85. Лисенко-Боднар Ольга Никифорівна – акушер-гінеколог, смт.Димер Київської області.

86. Літвінова-Грінфельд Ніна Яківна – працювала в Казахстані, Росії.

87. Ліщенко Антоніна Левківна – оториноларинголог Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

88. Ліщенко Олександр Семенович – уролог, зав.відділенням Тернопільської обласної клінічної лікарні, головний уролог обласного управління охорони здоров’я.

89. Лясевич Оксана Олексіївна – терапевт, голова ЛТЕК Кременецької ЦРЛ Тернопільської області.

90. Ляшенко Марія Андріївна – ендокринолог, м.Рівне.

91. Мажар Ганна Миколаївна – терапевт Старокостянтинівської ЦРЛ Хмельницької області.

92. Максим’як Ярослав Васильович – торакальний хірург Черкаської обласної лікарні.

93. Маляр-Павленко Аліса Володимирівна – акушер-гінеколог Білоцерківської лікарні Київської області, викладач медичного коледжу.

94. Мамонова-Цесіс Емма Абрамівна - лікар-лаборант Тернопільського обласного бюро судово-медичної експертизи.

95. Масловська-Клименко Світлана Йосипівна – дільничний терапевт Тернопільської міської поліклініки №1.

96. Матковський Гарольд Юхимович – рентгенолог Тернопільської ЦРЛ.

97. Микитишин Микола Петрович – оториноларинголог Зборівської ЦРЛ Тернопільської області.

98. Міщерякова Валентина Опанасівна – к.м.н., асистент, Запорізький державний медичний університет.

99. Москаленко Степан Ананійович – психіатр, зав.відділенням, головний лікар Почаївської психлікарні Кременецького району Тернопільської області.

100. Мостова-Дем’янова Марія Антонівна – психіатр Миколаївської психлікарні Львівської області.

101. Мулляр Інна Борисівна – санепідеміолог, головний лікар Тернопільської обласної санепідстанції.

102. Овсієнко-Шевчук Ольга Василівна – дільничний терапевт поліклініки Тернопільської міської лікарні №1.

103. Огородник Леонід Павлович - начальник МС УМВС м.Фастів Київської області.

104. Окопна Оксана Богданівна – терапевт, заступник головного лікаря Тернопільської залізничної лікарні.

105. Олашин Богдана Романівна - педіатр, м.Тернопіль.

106. Олійник Надія Микитівна – лікар невідкладних станів Тернопільської станції швидкої допомоги.

107. Олійник Ольга Михайлівна – акушер-гінеколог, м.Київ.

108. Пастернак Іванна Йосипівна – інфекціоніст Тернопільської ЦРЛ

109. Перепеличний Володимир Іванович – хірург Володимир-Волинської ЦРЛ Волинської області.

110. Петренко-Кравченко Надія Миколаївна – акушер-гінеколог Н.Сіверської ЦРЛ Чернігівської області.

111. Петрова-Ступаченко Світлана Василівна – терапевт, м.Тернопіль

112. Пікуш Зоя Пантелеївна – офтальмолог Тернопільської обласної клінічної лікарні, м.Київ.

113. Плішко-Гапон Раїса Іванівна – невропатолог Чортківської ЦРЛ Тернопільськї області.

114. Побережник Віра Сидорівна – працювала на Камчатці (Далекий Схід, Росія).

115. Повар Олександр Васильович – хірург Чемеровецької ЦРЛ Хмельницької області.

116. Подольський Іван Григорович – терапевт, зав відділення центральної міської лікарні, м.Калінінград, Росія.

117. Подорожний Василь Петрович – терапевт Гусятинської ЦРЛ Тернопільської області, начальник медико-санітарної частини «КОМПО-Русь», м.Москва.

118. Полівчак Роман Григорович невропатолог Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

119. Полівчак Теитяна Олександрівна – терапевт Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

120. Польовчик Вадим Іванович –хірург, зав.поліклінічним відділом, заступник головного лікаря, головний лікар Тернопільської міської лікарні №2.

121. Польовчик Людмила Степанівна – кардіолог, зав.кардіологічного відділення Тернопільської обласної клінічної лікарні.

122. Полякова Алла Михайлівна – педіатр, головний лікар санаторію-профілакторію, м.Ковель Волинської області.

123. Помазанська Любов Василівна – кардіолог Тернопільської міської лікарні №2.

124. Прошин Олександр Михайлович – епідеміолог Тернопільської обласної санепідстанції

125. Разуваєва-Дем’янець Галина Семенович – дільничний терапевт, м.Київ

126. Ребель Віктор Матвійович – психотерапевт, м.Черкаси.

127. Рекалюк-Потуремець Людмила Мусіївна – ортопед-травматолог, заступник головного лікаря Ірпінської ЦРЛ, головний лікар медико-санітарної частини ВАТ «Ірпінський комбінат» Київської області.

128. Роздобудько-Дем’янець Валентина Захарівна – акушер-гінеколог Шепетівської ЦРЛ Хмельницької області, м.Рівне.

129. Рудик Дмитро Савович – фтизіатр, зав.відділенням Тернопільського обласного тубдиспансера.

130. Рудь Олена Миколаївна – заступник головного лікаря Знам’янської ЦРЛ Кіровоградської області.

131. Савченко-Сафонова Тетяна Анатоліївна – лікар-лаборант, м.Запоріжжя.

132. Сапіга Андрій Дем’янович – зав.відділення швидкої допомоги Кременецької ЦРЛ Тернопільської області.

133. Свистун-Горчеєва Катерина Костянтинівна– терапевт, м.Петрово Кіровоградської області.

134. Свистунова- Жицька Людмила Георгіївна – психіатр, завідувач відділенням, м.Кронштадт, Росія.

135. Семенців-Андрущенко Ярослава Іванівна – терапевт,головний лікар сільської амбулаторії в Івано-Франківській області.

136. Семенюта Людмила Петрівна – оториноларинголог Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні.

137. Сеньків Богдан Степанович – оториноларинголог, заступник головного лікаря, головний лікар Тернопільської міської клінічної лікарні №1.

138. Сеньків-Шах Наталія Іванівна – офтальмолог, головний офтальмолог області, зав.відділом Тернопільської обласної клінічної лікарні.

139. Сивак-Зозуля Людмила Михайлівна – терапевт, зав.терапевтичного відділення Деражнянської ЦРЛ Хмельницької області.

140. Сисак Василь Полікарпович – психіатр Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

141. Сінько Віктор Кирилович - невропатолог, головний лікар Бердичівської ЦРЛ Житомирської області.

142. Собчук Олександр Йосипович – епідеміолог, головний лікар Козівської санепідстанції Тернопільської області.

143. Стадник Роман Іванович – терапевт Новосільської дільничної лікарні Підволочиського району Тернопільської області.

144. Статкевич-Підгорна Галина Миколаївна – педіатр Черкаської міської лікарні.

145. Стахів Володимир Михайлович – оториноларинголог Борщівської ЦРЛ Тернопільської області.

146. Степаненко Олександр Іванович – дерматовенеролог Катеринопільської ЦРЛ Черкаської області.

147. Степанюк Галина Ларіонівна – офтальмолог, інспектор МОЗ з офтальмології, м.Київ.

148. Стефанишин-Пришляк Джанетта Василівна – уролог, м.Івано-Франківськ.

149. Стисла-Оконська Віра Михайлівна – педіатр, працювала в Алжирі, зав.дитячих інфекційним відділенням Тернопільської міської лікарні №2.

150. Стрільчук Петро Степанович – психіатр, зав.відділенням Волинської обласної психіатричної лікарні.

151. Сухопарова Ганна Володимирівна – акушер-гінеколог, м.Олександрія Кіровоградської області.

152. Тарнавська-Воронич Валентина Цезарівна – терапевт Деражнянської ЦРЛ Хмельницької області.

153. Теплицький Мирослав Тимофійович – судинний хірург Тернопільської обласної клінічної лікарні, Польща.

154. Тимчишин Олександр Йосипович – рентгенолог Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні.

155. Ткачук Віктор Денисович – рентгенолог, зав.рентгенологічного відділення Тернопільської міської лікарні №2.

156. Тріщук Степан Тимофійович – фтизіатр, зав.відділенням Кременецького районного тубдиспансеру Тернопільської області.

157. Тювякова-Кійко Людмила Геннадіївна – інфекціоніст, к.м.н., асистент кафедри інфекційних хвороб ТДМУ.

158. Федонюк Ярослав Іванович – професор, Заслужений діяч науки і техніки України, зав. кафедри анатомії людини ТДМУ.

159. Франчук Галина Олександрівна – терапевт Володимир-Волинської ЦРЛ Волинської області.

160. Хома-Лемке Марія Олексіївна – терапевт, к.м.н., доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ТДМУ.

161. Худий Богдан Мирославович – анестезіолог-реаніматолог, зав.відділенням Підволочиської ЦРЛ Тернопільської області.

162. Цимбала-Стойко Любов Йосипівна – пульмонолог, зав.пульмонологічним відділенням Тернопільської міської лікарні №2.

163. Цимбалістий Ксенофонт Серафимович – хірург Гримайлівської дільничної лікарні Гусятинського району Тернопільської області.

164. Чайніков Анатолій Арккадійович – анестезіолог-реаніматолог вузлової лікарні станції Ковель Волинської області.

165. Чаплінський Степан Васильович – дільничний терапевт с.Устє-Зелене Борщівського району Тернопільської області.

166. Чергейко Галина Назарівна – терапевт, головний лікар санаторію-профілакторію ВАТ «Рівне-льон».

167. Чумак Олександра Іванівна – акушер-гінеколог, м.Кривий Ріг.

168. Шапарда Леонід Савич – військовий лікар, підполковник м/с запасу, дієтолог Миргородської ЦРЛ Полтавської області.

169. Шемчук Марія Іванівна – лікар-лаборант залізничної лікарні ст.Тернопіль.

170. Шимчишин Володимир Миколайович – рентгенолог Тернопільського обласного тубдиспансеру, заступник голови, голова Тернопільської обласної МСЕК, перший заступник начальника обласного управління соціального захисту населення.

171. Шостакевич-Васьків Лариса Василівна - головний педіатр, зав.відділенням Володимир-Волинської ЦРЛ Волинської області.

172. Штейн Нінель Петрівна – педіатр Кам’янець-Подільської дитячої лікарні Хмельницької області, Ізраїль.

173. Шугалей Віктор Семенович – психіатр, смт Залізці Зборівського району Тернопільської області.

174. Щепанський Тадей Іванович – рентгенолог Теребовлянської ЦРЛ Тернопільської області.

175. Юрченко Віктор Васильович – торакальний хірург Житомирської обласної лікарні.

176. Яремцьо-Дацюк Марія Іванівна – психіатрТернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

177. Яровик-Нестерук Олександра Олександрівна – лікар невідкладних станів Хмельницької станції швидкої допомоги.




Comments