ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ

Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського!

Ми щиро вітаємо Вас на офіційній інтернет-сторінці громадської організації “Асоціація випускників Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського”.  

Створена Асоціація випускників покликана об’єднати усіх нас − тих, хто пишається нашим закладом, хто високо несе його горде ім’я, хто отримав цей блискучий старт у професійне життя. Наша мета – дати можливість спілкуватись, зростати в обраній діяльності, а також допомогти відшукати один одного. Адже випускників Тернопільського національного медичного університету можна зустріти в усіх куточках  України, у багатьох країнах. Наші випускники знаходяться і на передовій.

Щороку нові покоління випускників стають до праці на усіх ланках медичної допомоги, від сільської амбулаторії до найвищих адміністративних посад, продовжують свою діяльність у науці, самі починають навчати. Ви є гордістю українського лікарського братства, продовжувачами невмирущих славних традицій, започаткованих у нашому закладі.

У цьому році виповнилося  66 років від дня заснування університету. За цей час відбулося чимало змін, які підняли нас на європейський рівень. Наш навчальний заклад - член Європейської асоціації університетів, удостоєний міжнародної нагороди «Європейська якість», його внесено до міжнародного реєстру університетів та ЮНЕСКО.

Скільки за цей час вийшло зі стін Alma mater прекрасних, освічених, високопрофесійних лікарів, медсестер, провізорів, фармацевтів, стоматологів, фізіотерапевтів, парамедиків. Коли юні вступники щойно прийшли сюди навчатися, то цим обрали собі надзвичайно важку і почесну діяльність. Кожен з вас несе у світ високу місію – рятувати здоров’я та життя людини. Направду пишаємося тим, що університет дав для цього вам усі можливості, фундаментальну базу для розвитку інтелекту, талантів, здібностей.

Ваша невтомна праця примножує наші традиції, ви продовжуєте писати живі сторінки історії ТНМУ. Сучасним студентам є у вас чому учитися, на що спиратися, ви творите історію. Саме тому через нашу Асоціацію ми хочемо підтримувати зв'язок, зберегти оцю тяглість поколінь, поєднати юний ентузіазм та зрілий досвід. Через сайт Асоціації ви зможете знайти однокурсників, улюблених викладачів, спілкуватися та ділитися думками.

Медичний університет – це велика родина. Ми не забуваємо ніколи про тих, хто до неї належав. Пишаємося вашими здобутками, дорогі випускники, та бажаємо нових досягнень, професійного зростання, сил та наснаги!

 

 

Ректор                                                                                                                         Михайло Корда